Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha van 1db pink dánióm,2db...

Ha van 1db pink dánióm,2db szumim,1db algázó,2db xifó,2db páncélos harcsa (elvileg párba már nem annyira emlékszem).3db guppym 2 hím egy nöstény és egy pici guppy. De a kis guppy szülőszobában van. Akk milyen halat vegyek bele?

Figyelt kérdés
40l-es az akvárium.
2011. jan. 19. 19:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
ugysem fogja elhinni, vesz meg 2fajta halbol 2 meg meg az elado radumal meg 1-2 utanna meg majd megkerdezi miert halnak meg a halai mikor o mindent jol csinal-.-
2011. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Én már majdnem sírok az ilyen embereket....legalább szűrő,fűtő,világítás,növény van benne?
2011. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Aha okés nem toom mi a farok ált beléd de nem kéne így kioktatni hogy így meg úgy.Sztem te se voltál ilye3n nagy pofájú amikor előszőr voltak halaid.Csicska low.Én csak segítséget kértem nem kioktatást tudod kettő között van egy kis különbség.És csak kérdeztem.
2011. jan. 19. 19:43
 14/45 anonim ***** válasza:
89%

Itt vagyok, de erre nem fogok válaszolni...

Ha a kérdező nem akar tudomást venni a hülyeségéről, hiába magyarázol neki akármit.

Akkár mennyi pénzben fogadok, hogy a kérdező 15 év alatti, az akvárium pedig kevesebb, mint egy hónapja üzemel ezekkel a halakkal. De azt az eladót is lefújnám gázspray-el, aki ezeket a halakat egy zacskóba teszi és minden jót kiván hozzá.

2011. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a szüleidnek =)"csicska low"....
2011. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
87%
noveny minek meg a vegen nem latja a halait mert elbujnak....guppi pont jo valasztas amugy biztossan nem fognak elszaporodni.... Legalabb kerestel volna ra interneten....
2011. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
De kinyílt a csipád. Én nem kioktattalak, leírtam a normális választ. Te kezdtél engem oktatni, amikor te vagy kezdő. Te vagy kis csicska, hogy ilyen stílust fel mersz venni...és képzeld, amikor kezdtem halazni, először utánanéztem mindennek, nem 40 litereset vettem, hanem rögtön a 300 literest. És még nem volt elburjánzó algám, nem volt betegség, nem haltak meg a halaim egyike se!!!
2011. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Van benne mind ez amit felsoroltál.Boccs a csúnya beszédért.Vagyis nem is csúnya csak nem ide illik. :) És nincs meg egy hónapja se de akk halgatok rátok

De akkor hogyan kéne ezt megvalósítanom?

Nem jó a 100l-es?És hány vattos kéne legyen a lélegeztető?

2011. jan. 19. 19:47
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Dehát nála sem halt meg egy hal sem, pedig már 1 hete megy az akvárium. Van, amelyik viccből néha fejjel lefelé úszik, a szumik pedig játékosan kicsípkedik a szemgolyóját, de ilyen az élet. Hagyd kibontakozni.
2011. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen flegma nagyképű okoskodó kis p*cs sem sűrűn keveredik ide...
2011. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!