Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha van 1db pink dánióm,2db...

Ha van 1db pink dánióm,2db szumim,1db algázó,2db xifó,2db páncélos harcsa (elvileg párba már nem annyira emlékszem).3db guppym 2 hím egy nöstény és egy pici guppy. De a kis guppy szülőszobában van. Akk milyen halat vegyek bele?

Figyelt kérdés
40l-es az akvárium.
2011. jan. 19. 19:16
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Ez most tényleg elmagyarázott volt köszi.Megpróbálom azt tenni amit te javasoltál de az anyám miatt nem tudom kifejteni magamat a halak tartásában mert akadályozza azt hogy tovább fejlesszem az akim pl már akarok újat és más halakat amiket javasolnál vagy tetszenek és megfelelő a környezet meg hogy mennyien lehetnek.
2011. jan. 19. 20:27
 32/45 Platypus ***** válasza:
100%
Szerintem az akvárium nem karácsonyfa, hogy ezerszínű legyen, de megértem, ha valakinek ez tetszik. Erre is van állatbarát megoldás. Például a guppinak több száz teljesen különböző színű tenyészváltozata van. Van piros, kék, sárga, kobramintás ...stb. Ha csak hímeket veszel, akkor nem fognak szaporodni. Ha nem a nagyobb akvárium mellett döntesz, akkor azt javaslom neked, hogy a guppik kivételével mindent vigyél vissza, és kérj helyettük más guppikat. Az algázód gondolom Anci, ez a faj 10 centi fölé nő, helyette kérj Otocinclus harcsát, az csak 4 centis.
2011. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudnám megcsinálni mert nem veszik vissza a halakat. :( De egyépként jó ötlet de kezdik elvenni a kedvem ettől az egésztől a kommentálások.
2011. jan. 19. 21:14
 34/45 Platypus ***** válasza:
100%
akvarista.hu - hirdesd meg, hogy halak ingyen elvihetők, guppit találsz ajándékba is.
2011. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Ne add fel:)Csak olvass utána:)Vannak tök jó könyvek interneten is sok mindent megtalálsz. Legközelebb majd jobban megy, nem sikerülhet minden elsőre:) Ha van kérdésed csak nyugodtan tedd fel szerintem, mint hogy megint mellé fogj, vagy ha gondolod rám írhatsz privátba ha tudok segítek:)
2011. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm de az állat kinzás hogy 11 halat vagy 12-őt egy pár mm-eres kishallal egy 40 literes akváriumban tartok?
2011. jan. 19. 21:49
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

ha nem értetted meg az egész lényegét, pedig szerintem volt aki leírta normálisan akkor tényleg ne foglalkozz halakkal. Már ne haragudj téged bezárnának mondjuk egy kisebb szobába mint amibe szeretnél élni melléd raknak egy kínait egy oroszt meg még pár másfajta embert, és egyikőtök sem érti a másikat vagy nem szeretnél velük lenni hanem a barátaiddal mondjuk, 1 héten egyszer valaki bemenne és kitakarítaná ami egy hét alatt termelődött, mindent beleértve te hogy éreznéd magad?

Nem háborognod kéne, meg fújni a hülyeséget, hanem megfogadni a tanácsokat, és csöndbe maradni ha ennyire tudatlan vagy, már bocsánat...

2011. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Oks nem haragszom.De mindeggyiknek van párja de ezt el baxtam.
2011. jan. 19. 22:11
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
vannak halak amiknek nem elég hogy párban vannak, ezek csapathalak, nem hiába van bent az hogy csapat. Olyan mint a focicsapat, az se két főből áll a halakra is ugyanez vonatkozik. olvasgass a [link] , vegyél ki akvarisztikáról szóló könyveket a könyvtárból, keress rá googleba. Ügyelni kell rájuk, mert nagyon hamar meglehet a baj.
2011. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Főleg, ha még a levegőztetőt lélegeztetőnek hívod, és azt se tudod melyik a szűrő...egy másik kérdésednél láttam. Ne haragudj, de így tényleg nem lehet halat tartani...
2011. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!