Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tarisznyarákot lehet teknőssel...

Tarisznyarákot lehet teknőssel tartani?

Figyelt kérdés

A problémám: van 2 törpe tarisznyám. Az előbb a szemem láttára kapott el az egyik egy halat, és szépen behúzta a vasfa alá.

Nem elég, hogy a növényeimet szétb@sszák, már a halak is....:S Elegem van belőlük!!

Arra gondoltam, berakom a 2 ékszerteknősömhöz őket.


2011. jan. 27. 15:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

igen fedi a vasfa a mélyedést. egész hosszú kis üreg van alatta, ahogy néztem.

Megpróbálom az élő kaját, és a májat. De már olyan az akvárium, mint tűz után az erdő, megcsipkedve, tőből elvágva a növények...:S

de eldöntöttük, hogy nem válunk meg tőlük, van itthon még egy 80l-es, és egy kb50l-es üzemen kívüli akvárium, ha nem változik a helyzet azt fogom nekik berendezni.

köszönöm a segítséget!

2011. jan. 30. 17:03
 12/14 Salx Narval ***** válasza:
Még annyit, hogy telepíts mohaféléket, abban nem tudnak jelentős kárt tenni és zöldséget is adhatsz.Az enyémek kedvence az uborka és a spenót.
2011. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
rendben nagyon köszönöm! Gömbmoháim azok vannak, de majd jávait is teszek vele szerintem!
2011. jan. 30. 17:17
 14/14 A kérdező kommentje:
illetve: bele
2011. jan. 30. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!