Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen 100 literes akváriumot...

Milyen 100 literes akváriumot vennétek? Milyen szűrővel stb. Link is jöhet.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen van és ezt tudom ajánlani, mert nagyon jó


[link]



Ha belső szűrőt akarsz akkor meg Eheim volt nekem régen, végülis jó volt az is, csak a külső szerintem egy kicsit jobb.


Akváriumból meg ez 96 literes:

[link]


vagy ha nagyobb kell, akkor ez 112 literes:

[link]



De kell hozzá valami lámpa is nyilván, amit a legolcsóbban úgy hozhatsz ki, hogyha ezekből a 80centisekből veszel mondjuk 4db-ot és rárakod a tetejére ez össz: 5400 Ft csak valamivel majd le kell takarni, mert a szemedbe világít:


[link]


Egy ilyen neon az 2cm vastag és nem kell hozzá armatura se foglalat se semmi, csak bedugod és világít. És az se baj ha beesik a vízbe, mert bírja. Ebből 5db = 75 Watt az nagyjából már jó, és ha 5db-ot egymás mellé raksz közvetlenül, az pontosan 10cm helyet foglal szélességben.

Nem nagyon melegszik, így jól használható.


Nekem ettől a neontól nem algásodik az akvárium. Nincs valami hatalmas fénye, de ha sok van egymás mellett, akkor úgy már jó szerintem.


-------------

Ha meg sok a pénzed, akkor vegyél armatúrát, és 4db 60centis 18 wattos neont, ebből két rózsaszínt és két fehéret. Fényben ugyanott vagy, árban ez húzósabb lesz.

2011. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tök jókat írtál :)!
2011. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!