Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdő akvaristaként adott egy...

Kezdő akvaristaként adott egy 20L-es akvárium benne 1db betta, szűrő + vízmelegítő. éjszakára kikapcsolhatom a szűrőt? Kell bele vennem levegőztetőt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 08:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

"Várjál csak! Lássa meg Murr a "kezdő akvaristát"! :)"


Én örülök a legjobban az újdonsült halazóknak, ha nem így lenne, akkor nem próbálnék segíteni, nem váltanék 30-40 leveles eszmecseréket arról, hogy hogyan kellene hozzákezdeni, mire érdemes figyelni, stb stb. Kérdezni kell, én is azért jöttem ide először, nem is olyan régen. Engem azok idegesítenek, akik egyetlen kérdéssel próbálják megszerezni az összes tudást, ezen az oldalon merül ki az érdeklődésük, ráadásul akkor, ha már baj van. Ez nem rád vonatkozik kérdező!


Abba viszont nem érdemes belemenni, hogy ki kezdő, ki haladó, itt a természet szeretete és tisztelete a lényeg, a közös érdeklődés, a hobbi szeretete. Mindenkinek van mit tanulnia.

2011. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Van teteje az akváriumnak, és nem a pluszköltség ill. a zaj miatt szerettem volna kikapcsolni...( lehet hogy nagy baromság, de a szűrő pihentetése vagy a halacska éjszakai nyugalma érdekében ) Fikuszom egyébként van...Nem szeretem a "támadó" válaszolókat, pusztán laikus-ként kérdezek, és azért hogy sokkal több infóhoz jussak ezzel az egésszel kapcsolatban. Mégegyszer köszönöm!
2011. febr. 6. 15:09
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
gratulálok ehhez a bátor ötlethez hogy tengeri akváriumot akarsz csinálni ehhez mindenesetre nagy bátorság kel a részedről meg egy elég vastag pénztárca
2011. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért kell kezdő akvaristát csesztetni! Alap dolgot kérdez...? És akkor mi van! Azért kérdez,mert szeretné jól csinálni! Úgysem lesz elsőre,sőt másodikra sem tökéletes! Csinálja, és amit egyszer elront,következőre nem fogja! A kérdéssel kapcsolatban pedig már megválaszolták előttem a tutit! Szűrő mindig menjen,levegőztető nem feltétlenül szükséges, tető fontos a hőmérséklet különbség miatt! Üdv!
2011. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!