Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Dániók tartása? Minap kaptam...

Balazs20110110 kérdése:

Dániók tartása? Minap kaptam 5 dániót rózsaszínűek.

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy miket szeretnek,mi a rendes nevük?Milyen igényeik vannak?
2011. febr. 7. 20:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Murr esetleg megnéznéd ezt a kérdést?:):

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__1..

2011. febr. 7. 21:07
 12/17 anonim ***** válasza:
38%

A szaporításuk nem esélytelen, de ETIKÁTLAN, TISZTESSÉGTELEN. Természetes fajokkal próbálkozz, minden akvarista abban reménykedik, hogy egyszer kihal az igény ezekre az állatokra, ezek a megkínzott élőlények az emberi hülyeség és önzőség csúcsai..

A fehér csíkokat nem tudom, szerintem ürülék. Ha szárított kajákkal etetsz (például panzi szúnyoglárva), akkor ilyen az ürülék, mivel nincsen bennük tápanyag, csak ballasztanyag. Esetleg növényi részek is lehetnek. Vagy ha élnek, akkor valamilyen féreg, de azt gondolom mondtad volna.

2011. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Nekem sem jönnek be amúgy ezek a génkezelt "fajok",de "ajándék lónak..."hát ez van:),amúgy foltos páncélosharcsának valahogy elő lehet segíteni a szaporodását?Már fél éve megvannak,de semmi.Vagy megeszik az ikrát?
2011. febr. 7. 21:25
 14/17 gfero ***** válasza:
külön akváriumba teszel 1 nőstény 2-3 hímmel .az ivást segíthetted ha a vízfokot le csökkented 3-4 fokkal
2011. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 gfero ***** válasza:
az ivás után szed ki őket mert megeszik az ikrákat .
2011. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy nagyon különbséget nem is látok köztük,hogy lehet megkülönböztetni a hímet a nősténytől?:)
2011. febr. 8. 15:34
 17/17 anonim ***** válasza:
37%
Nekem van 3 dániom nagyon szép halak sztem és nincs nekem vele semmi bajom egézsségesek.
2011. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!