Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eheim, vagy Aquael szett?...

Eheim, vagy Aquael szett? Világítást hogyan lehet bővíteni a gyári szetteknél?

Figyelt kérdés
100 felett elvileg kellene külső szűrő is. Ezt viszont nem adják gyárilag. Gondolom. Akkor viszont a gyári tetővel össze lehet hozni a külső szűrőt?
2011. febr. 9. 20:13
 1/5 gfero ***** válasza:
nekem 150 literes van belső szűrővel és soha nem volt semmi gondom a víz minőségével vagy mással .de olyan 180 felet már nagyon ajánlott egy külső szűrő persze kisebbnél is sókkal egyszerűbb egy külsővel de nem feltétel
2011. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dobj össze egy házi külső szűrőt. legalább olyan jól üzemel mint a gyári, hanem jobban.
2011. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint aquaEl van de az Eheim-et jobban ajánlom, pedig az aquaellel sincs semmi gond.(előző)
2011. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Frontosa ***** válasza:

Én az Eheimet választanám.

Sok helyen választható szűrővel vehetsz akvárium szettet, így csak az anyagi kereteid szabhatnak határt. Nézz körül.

Pl. itt:

[link]

A gyári műanyag tetőket leginkább szigetelt fénycsövekkel tudod tuningolni, be kell ragasztani, vagy oda kell kötözni. Nem a legjobb, de a célnak megfelel.

Pl.

[link]

Üdv,

2011. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is az Eheimet választanám, mondjuk mind kettő jó.

Nekem most egy 126les Eheimem van és nagyon meg vagyok vele elégedve.A szűrőt azt nem tudom mert nekem belső szűrőm van,de biztos meg lehet oldani.

2011. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!