Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppim szül, világítást...

A guppim szül, világítást kapcsoljam le?

Figyelt kérdés
Csak arra az időre lekapcsoljam vagy felesleges?
2011. febr. 12. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
ne kapcsolgasd. ha szül, hagyd békében. általában sötétben ejtik meg, de ha világosban szánja rá magát, akkor ez van. ha külön emiatt lekapcsolod nagyobb kárt okozol mint amekkora jószándék hajt, mert a legfontosabb ilyenkor a nyugalom, és nem fogja érteni mért van hirtelen éjszaka, ''széjjelstresszeli'' az agyát...
2011. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben akkor nem kapcsolom le!
2011. febr. 12. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz. Kapcsold le nyugodtan, egy hal nem gondolkozik azon, hogy miért lett éjszaka, egyszerűen lenyugszik. A kishalak szemponjából is jobb ez, nem találja meg őket. Viszont a stresszemntesség miatt már ne kapcsold fel, ne nézegesd állandóan (persze mozdulatlanul nyugodtan nézheted egy kevés fénynél, nagyon szép folyamat).
2011. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ne zaklasd, ne mozogj sűrűn körülötte. Esetleg, ha ügyes vagy le is videózhatod, és feltöltheted valahova.Nekem még nem sikerült elcsípnem sajnos.De rák vedlést már láttam. Az is egy nagyon szép folyamat. Gratulálok, mama/papa lettél :)
2011. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!