Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kezdjem el tartani a...

Hogyan kezdjem el tartani a red cherryket? ( lent )

Figyelt kérdés
Szeretnék venni, de meg szeretném tudni, hogy milyen növényeket vegyek, hogyan rendezzem be az aksit, mennyi redet vegyek? stb stb. ( csak normális válaszokat várok köszönöm )
2011. febr. 15. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tényleg, nálam is 24 fokos, azt én nem is írtam.

Nekem volt többféle talaj, pl volt ilyen apró zöld kavics is 1-3mm-es szemcseméretű, meg mostn álam is fekete bazalt van, de azt mondjuk elég nehéz kimosni, mert amikor megeszed abból ömlik a fekete lé, azt jól ki kell mosni vödörben.


Én úgy mostam, már kínomban, hogy csak egy marékkal raktam egy kisebb műanyagdobozba, abban meglötyböltem a vizet benne 3x, aztán önöttem az egészet egy nagy vödörbe. Így tudtam a legjobban kimosni, hogy ilyen nagyon kis részletekben, mert amikor többet próbáltam egy nagy vödörbe, azt úgy sokkal tovább kellett mosni, és nem volt olyan jó az eredmény.

2011. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
megeszed = megveszed, csak elírtam, bocs :)
2011. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát igen,a bazaltzuzalék mosással én is megszenvedtem,de szerintem nagyon megéri.
2011. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a segítségeteket! :))) Sokat segítettetek !! :))
2011. febr. 16. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!