Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Oké a maga nemében ötletes, és jól néz ki, de aki ebbe bele merészel tenni egy halat, hát annak csak gratulálni tudok!!!:S:S

[link]


2011. febr. 22. 08:51
 1/9 A kérdező kommentje:
na, hát vajon mit szólnának a halak?:S
2011. febr. 22. 08:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Én annak húznám a fejébe,aki megtervezte.Hát itt nem csak a kék fényre tenném a hangsúlyt.
2011. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szörnyű, de már be van tiltva.
2011. febr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gfero ***** válasza:
100%
maga a dizájn jól néz ki csak nem haltartásra való esetleg egy fénykép erejéig lehet bele tenni egy halat bár ha kikérdeznénk a halat biztos nem állna pózt egy kis gömbakváriumba ami mellesleg be is van tiltva gerinces állatot nem lehet tartani benne.
2011. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
állatkínzásra jó lesz
2011. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom, hogy be van tiltva, de mégis felháborít. Én ilyen vagyok, el képzelem azt, hogy esetlegesen benne van egy halacska, és milyen borzalmasan érezheti magát. Egyszerűen az eszem megáll komolyan.
2011. febr. 22. 10:14
 7/9 Platypus ***** válasza:
A kék fény önmagában még nem gáz, a halak nem érzékelik vagy nem zavarja őket, mivel ezt használják az éjszakai halak (pl. harcsák) megfigyeléséhez is. Viszont a mérete, az alakja meg úgy nagyjából az egész alkalmatlanná teszik az állattartásra. Esetleg Artemiát lehet nevelni benne. Aki ezt feltalálta és halat fotosoppoltatott bele, az megérdemelné, hogy átlátszó műanyag hordóban mutogassák. Mert biztos van olyan hülye, aki kipróbálja otthon.
2011. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én gömbakváriumba egy mocsári növényt tartok. Szépen nő.


Vannak díszhal boltokban 1-2 literes akváriumok, amik betta tartó néven futnak, és ahhoz mit szólsz?


Néhány okos ember bemegy és megveszi, hallal együtt.

Ha nem vásárolná senki, akkor valószínűleg nem árulnának ilyeneket. Lehet, hogy ez az ember életében egyszer vesz ilyet. Vagy van a másik, aki szívtelenebb, az meg ha meghal egy hónap mulva a hala, vesz egy másikat. Hisz nem drága. Látja, hogy a boltban a bettákat poharakban tartják, akkor az úgy biztos otthon is lehet. Ezt gondolja. És ennyi. Nem jön ide a gyakorikérdésekre dicsekedni, hogy jól lecsesszék a többiek a tudatlansága miatt.

2011. febr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen, azokat az 1-2 literes "akváriumokat" is felháborítónak tartom:S:S

Múltkor voltam a Camponában, be mentem megnézni az állatokat, és egy 3 vagy 4 soros polcon, tele bettával ilyen kis sz@rokban. Borzasztó, és látszott a halakon, hogy r.ohadtul nem érzik jól magukat, csak gubbasztottak.

Megfordult a fejemben, hogy megkérdezem az egyik eladót, hogy könyörgöm, ebben dolgozik, tudnia kellene, hogy ez így nem helyes, és ő mit szólna fordított esetben.

De aztán nem szóltam, nem akartam okoskodni, meg úgyis csak el küldött volna melegebb éghajlatra!

2011. febr. 23. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!