Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » ENNYIRE hülyék egyes emberek?!

ENNYIRE hülyék egyes emberek?!

Figyelt kérdés
A biosz terembe raktak egy kb.30 literes akváriumot 4-5 neonnal, Megörültem,neki megnéztem és BORZALOM!!! szűrő nincs benne, borzasztóan túl vannak etetve szegény halak+tisztítva sem tudom mikor volt...a lehullott kajamaradványok(lemezes táp)elkezdtek penészedni, tiszta algás az üveg...ennyire nem becsülik az emberek a halakat?! SZÖRNYŰ!!!
2011. márc. 3. 17:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, végülis ha visszagondolok, nálunk egy teknőst rohtasztott a biosz tanár a suliban, és azt se takarította senki. Valami iszonyat büdös volt. Én nem szóltam bele, mert nem is tudtam mit kell csinálni egy teknőssel, akkoriban nem volt semmilyen állatom. De lehet hogy később tudat alatt ezért nem akartam még soha teknőst venni :)

Ha arra gondolok hogy teknős, mindig az a bűz jut eszembe.

2011. márc. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
szegény teki :S hát mondjuk én sem hiszem, h hinnének egy 13 éves lánynak...
2011. márc. 4. 12:40
 13/14 anonim válasza:
hát ha valaki így bánik a halakkal akkor inkább adja a halakt egy olyannak akinek van akváriuma... vagy vigye visszqa vagy nemtudom.. de nem sok jövőt látok benne hogy életben maradnak
2011. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát én sem :"(
2011. márc. 6. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!