Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van-e olyan hal, aminek nem...

Van-e olyan hal, aminek nem kell benti akváriumba levegőztető?

Figyelt kérdés
Nagyon sok halam volt és sok áramot fogyasztott a levegőztetőjük.És most megszeretném kérdezni,hogy van-olyan hal aminek nem kell levegőztető?
2011. márc. 4. 17:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%
utolsó vagyok amúgy meg ha az illető nem akar nagy teljesítményű fűtőt akkor meg tartson kínai paradicsomhalat annak elég a 10-28 fok is
2011. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 gfero ***** válasza:
100%
abban igazad van hogy a paradicsomhal megelégszik a szóba hőmérséklettel is de egy min 80-100 literes akvárium kel neki meg a szűrőt itt se lehet hanyagolni
2011. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
tudom gfero egy szóval se mondtam, hogy nem kell nekik szűrő, de ha a szűrő árát és fogyasztását is sokalja az illető akkor csak nézze az akváriumot
2011. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 70 literes akvárium 30 watt világítással, 2 szűrővel, halkajával, garnéla kajával, zöldségekkel, növénytápszerrel kijön 1000-1500 forintból havonta (igaz fűtőm az nincsen). Nincs olyan halfaj, amire kevesebbet kellene költeni, és nem is a levegőztető eszik sokat, hanem a fűtő és a világítás. Előbbi nélkül még csak-csak tartható egy labirinthal (bár nem ajánlott), de az utóbbiak nagyságrendekkel többet fogyasztanak. Tehát ha ez neked megterhelés, akkor ne tarts élőlényt.
2011. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem mit kell bunkóskodni..
2011. márc. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%

2db törpe karmos béka.


Nem kell nekik semmi.

Állóvízben levegő nélkül, fűtő nélkül simán elvannak.

Najó azért legyen nálad legalább 22 fok a lakásban.

Egy kis békalencsét szórsz a tetejére, és valami növényt teszel alulra homokot, és szúnyoglárvával lehet etetni.


Ugyanez igaz a tűzhasú gőtére is.


A gőte akár fél évig is bírja kaja nélkül.

Azért tudom, mert volt 2 gőte a vízaknában haveromék telkén, és volt mellettük egy nagy béka is, és haverom azt mondta hogy olyan fél évig együtt voltak, és utána tűnt el a nagy béka. Talán az éhen halt és a gőték megették, mert más kajájuk nem igazán volt ott.

2011. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Platypus ***** válasza:
58%
Utolsó! Az a fél évig bírja nem egészen igaz. A vízaknába esnek le rovarok, meztelen csigák, azt eszik. Az őshonos gőtéink és békáink hibernálják magukat ősszel, tehát ebben a formában valóban igaz hogy hónapokig nem esznek. De ez az akváriumi fajokra nem áll, azokat legritkábban hetente etetni kell. Abban igazad van, hogy valószínűleg ezek a kérdezőnek való legideálisabb állatok.
2011. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
24%
Nekünk a neonjaink nem igényelték, tökéletesen jól érezték magukat levegőztető nélkül is.
2011. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok a kérdésemre!Egyébként 150l-es az akváriumom és csak guppi van benne vagy 20 db!És van egy felesleges 10l akváriumom és abba szeretnék halakat vagy 2db!köszönöm :D!
2011. márc. 6. 11:53
 20/27 A kérdező kommentje:
És csak nagy volt a villany számlánk és azt hittem,hogy az akvárium miatt!
2011. márc. 6. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!