Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van-e olyan hal, aminek nem...

Van-e olyan hal, aminek nem kell benti akváriumba levegőztető?

Figyelt kérdés
Nagyon sok halam volt és sok áramot fogyasztott a levegőztetőjük.És most megszeretném kérdezni,hogy van-olyan hal aminek nem kell levegőztető?
2011. márc. 4. 17:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%

Most komolyan, akik oltogattak az aranyhalas válaszom miatt nekik voltak aranyhalaik? /nektek??


VETTÜNK levegőztetőt! Süketek! De levegőztető nélkül és úgy megvoltak mint levegőztetővel, én ezt vettem észre.


Amúgymeg elnézést kérek, de azt ugye tudjátok hogy itt ahány ember volt annyiféle válasz???:D Szinte.

2011. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

ez így teljesen mégsem igaz...

De ahány féle haltartó annyiféle módszer:).


A süketekért pedig elnézést kérek, de VOLT levegőztető!!!!!

2011. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Dánió.
2011. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Doruss ***** válasza:

Levegőztető leginkább csak akkor kell, hogyha túl van telepítve az akvi. A labirintkopoltyús halaknak mondjuk nem kell.

De elég oxigén lesz a vízben, ha veszel élő növényeket, és egy jó szűrő (ami feltétlenül kell) az visz elég oxigént a vízbe, mert fodrozza, hullámoztatja a felszínt.

2011. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
48%
a döglött hal
2011. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbbet a villanyszámlán az nyom ami előtt éppen ülsz, vagy éppen nem ülsz, de megy feleslegesen egész nap mert töltessz valami marhaságot.
2011. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szia! Én a betta halról azt olvastam nem kell nekik. Nekem volt egyszer bettám, egy kék és annak nem volt levegőztetője. Legutóbb volt egy fátyolfarkú aranyhalam csak sajnos el pusztult azóta, neki nem kellett lélegeztető az akváriumba. A másik hal aminek nem kellett az az anci. (Az a falra tapadós algaevő ami az akvárium falán mászkál az az anci ha nem tudná valaki.) De például ez az akvárium méretétől függ. Meg persze attól mennyi növény van benne. (az én akváriumomban egy növény se volt) Vannak olyan halak amik érzékenyebbek az oxigénre és nekik kell lélegeztető. Egyébként a vízi csigának sem kell lélegeztető az akváriumba, az aranyhalam mellett voltak. De szerintem ha az ember egy kicsit utána néz találhat olyan halakat, csigákat, esetleg édesvízi rákot aminek nem kell lélegeztető és vízi növényekkel egy egész önműködő kis ökoszisztémát lehet csinálni. Aminek nem kell lélegeztető a vízbe.
2022. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!