Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Darakór Mit Csináljak? Személy...

Darakór Mit Csináljak? Személyes tapasztalatokat várok!?

Figyelt kérdés
Amint észrevettem az egyik mollin, máris rohantam és vettem sera costapurt, megcsinálom a kezelést a leírtak szerint, nade még mit tehetek? vízcsere hogyan? világítás sózás ilyesmire gondolok.
2011. márc. 10. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

A costapur nagyon jó, adagold előírás szerint. Kezelés előtt csinálj 30% vízcserét, majd minden adagolás előtt (min. 2, max. 4 periódus) ismét 30%, pihentetett vízzel. A kezelés végén 50% vízcsere. A hőmérsékletet emeld 28 fokra. Ne világíts és ne etess. Sózni mollyk esetén érdemes, 1 evőkanál/10 liter víz, ezt a cserekor is pótold. A szűrőt jobb, ha kivesed és egy vödörben járatod, az akiban pedig egy jó erős levegőztető menjen. Dióhéjban ennyi, más hirtelen nem jut eszembe.

És ez személyes tapasztalat volt, bár már 1-2 éves. Elhullás nem volt, a costapur még mindig a szekrény mélyén pihen.

2011. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!