Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Degut szeretnék tartani. Mit...

Degut szeretnék tartani. Mit kell tudni a tartásához? (főleg jellemre és személyes tapasztalatokat)

Figyelt kérdés
u.i.: netes oldalakat is olvastam de ha ti tudtok vmi nagyon jó ak azt is küldhetitek
2011. jún. 25. 21:06
 1/4 kriszkee válasza:
nekem már kétszer is volt de meghaltak :( én azt javaslom párba vegyél és a legjobb kaja számár a PEPE degu eledel azt nagyon szeretik a zödságeket is meg eszik és néha majd ki engedheted a ketrecből :) de vigyázz rá csak felügyelet mellet engedd ki :)és én abban nem avgyok biztos inkább az állatkereskedésben ahol veszed kérdezed meg az eledót hogy vizet szabad -e neki adni én szerintem lehet de inkább a víz témában ne halgass rém inkább az eladót kérdezd :)
2011. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem van már 3éve lassan és most 10 degum van.van víz is és a Pepe degu kaja a legjobb de adtam már nekik hörcsögöset is,szinte ugyan az van benne,van itatójuk a ketrec oldalán van mókuskerék,ne műanyagot vegyél,van etetőjük az se műanyag legyen mindent szétrágnak.almát is szoktam nekik adni de nem sokat mert cukorbetegek lesznek és meghallnak szegénykék.állítólag.van benne fadarabok is.házikójuk is.fogkoptató is.a fát is rágják de az nem baj a fohuk miatt az is jó.ha kell degu ingyen adok.:-)kukoricát is szoktam adni kákicsot is.hirtelen ennyi jutott az eszembe.
2011. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Torpetipi ***** válasza:
a degu szőrös. asszem.
2011. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de sajnos egy évesen elpusztult. E+gy darab volt. Nagyon aranyos nőstény volt. Vizet és Tápot agyál neki. Mihelyt megkapod kezd el hozzád szoktatni. Az enyém simán a karomon mászkált meg a kezemből evet, a válamon ült. Lehetett az egyik szobába szabadon futni hagyni mert úgyis a közelünkbe meredt. Legalábis a miénk ilyen volt.
2012. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!