Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Leopárd dánió lerakott ikrája...

Leopárd dánió lerakott ikrája nem kifelé kel hanem el penyészedik mitől? Mi a gond? Vagy mit kell majd legközelebb tennem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 15:52
 1/7 gfero ***** válasza:
mióta van benne az ikra?ne kajamaradék van az alján
2011. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gfero ***** válasza:
van szűrő az akváriumba?
2011. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem az étel penészedik az alján?
2011. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
b@sszus leonardo dicaprio-t olvastam
2011. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Naná, hogy bepenészedik. Nem sok eséllyel indulsz, ha egy természetessel azonos körülményeket akarsz varázsolni a jó magyar vízből.

Az az alap, hogy penészedés gátlót használsz... Tulajdonképpen a Daniknak nem is igazán kell ennél több dolgot csinálni a vízzel.

2011. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat.és nem kaja.máskor vigyázok.
2011. márc. 17. 20:47
 7/7 gfero ***** válasza:
az nem lenne szabad hogy bepenészedjen nálam legalább 100x ikráztak le de soha nem jártam így.kell 1 db 20 literes akvárium fűtővel meg egy szivacsszűrővel.a vizet szoktam vegyíteni ioncserélt vizel a dánioknál.aljzatot nem szabad beletenni mert a fölösleges eledelt nem tudod leszívni és ez mérgezi a vizet ami az ivadékoknak halálos. ha lemezest is használsz csak ivadéknak valót vegyél pl.tetra min baby vagy minőségi táppal etesd őket mert ezek csak 48 óra után bomlanak le és ezáltal nem szennyezi a vizet és benne vannak az ivadékok rendes fejlődéséhez szűkséges vitaminok .az ikrák csak 1-2 nap után kelnek ki.
2011. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!