Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha túl régi az akvárium, nem...

Ha túl régi az akvárium, nem tud szétnyílni?

Figyelt kérdés
Pl elenged a ragasztás. Ha szét is nyílik, hány évesen? Van valamilyen előjele?
2011. márc. 27. 10:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátom lakásába volt egy 100x50x50-es akvárium, az még az apjáé volt, szerintem az már volt vagy 30 éves, ha nem több. Az ilyen szögvasas volt és volt négy lába is, egy L vasakból hegesztett állványon volt, de nagyon ronda volt.

Eleinte lefestettem a vasakat, és tartottunk benne halakat, aztán a legutóbbi lomtalanításon kidobtuk, mert el se fértünk tőle, túl nagy volt. Hát nem ketten vittük le, mert ez önmagában volt vagy 100 kiló. Pl mikor fel volt ez töltve, és meg volt pakolva még kövekkel, elmentünk mellette, és rengett a vize. Jó hogy az első emelet nem szakadt le tőle :) Aztán megkértem 4 cigánygyereket, hogy vigyék le és végülis örültünk hogy megszabadultunk tőle.

2011. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!