Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Túlszaporodtak a guppijaim a...

Túlszaporodtak a guppijaim a az 5literes befőttes üvegben! Kb.60-70 db van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 18:49
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, úgy döntöttem, hogy áttelepítem a guppikat az egyik fürdőkádunkba! Ott azért elférnek,nem?
2011. ápr. 4. 19:52
 22/36 anonim ***** válasza:
Na, akkor jól hittem, hogy kamu :D
2011. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Platypus ***** válasza:
100%
Emberek, 60-70 guppi fizikailag is alig fér el egy dunsztos üvegben, hogy lehet elhinni, hogy ez a kérdés komoly? Ha valaki tényleg belerakna ennyi halat egy ekkora vízbe, akkor maximum negyedóra múlva mind megfulladna, erős levegőztetés mellett meg pár óra után mind belehalna az ammóniamérgezésbe.
2011. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
ha vannak egyáltalán halaid,és ha túlszaporodnak vehetsz vízszűrőt vagy mit ami ledarálja a halakat,tesómnál sulba ez volt:P
2011. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Hát nagyon tévedtek, ha ezt hiszitek, hogy ez kamu! Igenis jól elvannak a kis guppikáim a helyükön! Még szaporodtak is ahogy írtam!!!
2011. ápr. 4. 20:48
 26/36 anonim válasza:

ugorj be te is melléjük egy szívószállal a szádban, és akkor meglesz az akvárium fűtés és a levegőztetés ha a halakra fújod a beszívott levegőt.


milyen jó elfoglaltság ez, igaz? hülye kérdéseket beirkálni, aztán olvasgatni a hülye válaszokat. jobb elfoglaltság nincs is a világon ugye kedves kérdező? ;)

2011. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Egy guppipár és mellette 58-68 kis, pár mm-es guppi azért fizikailag elférne szerintem 5 literben.

Erős levegőztetés mellett inkább a nitrátmérgezésben dögölnének meg. A lényeg ugyan az.

Egyébként azt nem értem, hogy a nagyok, hogyhogy nem ették föl a kishalakat. Mikor nekem volt guppim, ha a nőstényeket nem raktam külön szülni, sosem volt szaporulat, mert mindig fölkajálták az összes kishalat. De még az egy szem különrakott szülő nőstény is lakmározott belőlük. Nagyon durva volt, egyszerre ment be elöl a kishal és hátul jött ki egy másik.

2011. ápr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
hogy lehetsz ilyen hülye már bocs!!!? hány éves vagy?!
2011. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Doruss ***** válasza:

Nem hiszem el!!!!!! :@ ugye te voltál az aki írta, hogy 5 literes befőttesben hány guppit tarthat?

Szerinted miért írta mindenki három oldalon keresztül hogy NE TEDD? MIÉRT????? GONDOLKOZZÁL MÁR, AZ ISTENÉRT! Hogy lehet valakinek ennyi esze?!

És mondja mindenki, hogy vegyél egy akváriumot, és erre te még egy befőttes üveget akarsz???!!! Te normális vagy?

Egyébként miért gondolod, hogy ha tudnak szaporodni, akkor már jól érzik magukat?

"a kis guppikáim"... ha így szereted őket, legalább egy akváriumot vehetnél nekik!

Istenem bárcsak lenne bizonyítékom... Úgy feljelentenélek... és ezek után végignézném, ahogy egy apró körszobában belefulladsz a saját szarodba...

2011. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Csak kamuzik, ne idegeskedjetek :)). Kádba akarja őket áttenni, írta :)
2011. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!