Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Túlszaporodtak a guppijaim a...

Túlszaporodtak a guppijaim a az 5literes befőttes üvegben! Kb.60-70 db van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 18:49
1 2 3 4
 31/36 Doruss ***** válasza:

Ja, amikor írta a kádat, akkor énis elkezdtem gyanakodni, hogy kamu :) mert ez elég lehetetlen... ekkora hülye tényleg nem lehet senki. Ha mégis, akkor bocs.

De végre bevallhatná hogyha tényleg kamu mert én már úgy felhúztam magam rajta párszor, hogy félő hogy a következőnél szívrohamot kapok :D

2011. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Doruss ***** válasza:
Ja, egyébként mikor én későn kapcsoltam, hogy megszült a guppim, addigra megették szinte az összeset a többiek. Szóval ez egyre gyanúsabb...
2011. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Na! Átraktam őket a kádba! Olyan kis cukik, ficánkolnak! Élvezik :P
2011. ápr. 6. 18:51
 34/36 anonim válasza:
az egyik fürdőkádatokba??? miért, hány fürdőkádatok van???
2011. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:


hát ez nagyon nagy...

van nekik biztos 1 dunsztosüveg és 80 fürdőkád csak azért hogy tudjanak hol fürdeni aludni és étkezni xd

2011. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Még mindig kamu :DD
2011. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!