Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék tartani bettákat...

Szeretnék tartani bettákat (sziámi harcoshalakat), nehéz őket tartani?

Figyelt kérdés
nem először tartok halakat,régen tartottam aranyhalakat,ebihalakat(amikor kinőttek a lábai elengedtem),most sziámi harcoshalakkal próbálkozom meg,nagyon szépek,nehéz őket tartani?ja és még egy,PH-t hogy lehet mérni?
2011. ápr. 9. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

ph-t úgy tudsz mérni hogy veszel a boltban kis ph mérő papírt.

harcos halat meg csak EGYEDÜL lehet tartani

2011. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ja de azt olvastam 1 hím és legalább 3 nőstényt lehet tartani
2011. ápr. 9. 18:22
 3/14 anonim válasza:
55%
nekem volt sziámi harcoshalam, csak egy hímet szabad tartani nőstényt szerintem többet is lehet, más halakkal lehet tartani, de csak olyannal aminek nincs nagy uszonya pl guppi mert le harapdálja neki, amúgy békésen elvan velük élt ban halfüggő:P nekem 2x is volt az első az volt kezelhetetlenebb ha olyanja volt mindenkit kergetett meg megtámadott.
2011. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és így szeretnék kicsiket,akkor hány literes aksi kell?
2011. ápr. 9. 18:22
 5/14 gfero ***** válasza:
ha nőstényekkel akarod min.50 liter
2011. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és ha kicsiket akarok akkor 100literes jó?mert ha veszek 1 hímet 3 nőstényt akkor szaporodni is fognak majd és a kicsiknek is kell a hely nem?
2011. ápr. 9. 18:34
 7/14 gfero ***** válasza:
a betta megél a csapvízbe persze megfelelően pihentettet ,beállt legyen.a ph.mérő sok fajta van,papír,csepp stb de nem csak ph-értéket kel mérni .hanem keménység,nitrát nitrit,stb.a tetra 6 in 1 a megfelelő de ilyent csak kényesebb halakhoz ajánlót.ha beviszel vízmintát bármely akvarisztikai boltba kb.300 ft egy részleges mérést csinálnak.
2011. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 gfero ***** válasza:
1 gond van hogy csak a nőstényeket tudod a 100 literesbe tenni a hímeknek meg 1 olyan akvárium kel ami üveglapokkal több részre van osztva mert másképp megölik egymást
2011. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és ha 100 litereset választok el üveglapokkal?
2011. ápr. 9. 18:49
 10/14 gfero ***** válasza:
el lehet választani de egy helyen csak 1 hím lehet nőstény akármennyi
2011. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!