Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki tudja valahogy fejezni magát?

Ki tudja valahogy fejezni magát?

Figyelt kérdés
ÚGy értem hogy van valami kifejezés mondjuk a halknak ha örülnek vagy ha valami nem tetszik nekik vagy ilyesmi??csak kíváncsiságból.
2011. ápr. 10. 17:34
 1/10 gfero ***** válasza:
70%
persze hogy van az én halaim ha örvendenek riszálják a farkukat ha boszúsak akkor folyamatosan verik magukat az aljzathoz.
2011. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
milyen halaid vannak?
2011. ápr. 10. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Szép, élénk a színük, természeteshez közeli viselkedési formáik vannak, néhányuknál a szaporodási hajlam is utalhat erre.
2011. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gfero ***** válasza:
háromsávós piócák,dörmögő lazacok,pirosfejű hullámos tetrák.
2011. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gfero ***** válasza:
ha a halaknak nem tetszik valami kifakulnak,a levegőztető köré mennek,az akvárium alján gubasztanak vagy a víz felszínén úszkálnak,pipálnak .
2011. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A fentiek viszonylagos "boldogságtól" lehetnek, ha már érzelmeket keresünk, de azért kifejezett érzelmeket ne várj egy haltól.

Ha nem tetszik neki valami, akkor ennek az ellentéte, fakó színek, furcsa viselkedés (agresszió, passzivitás stb), immungyengeség.

Ez előbb utóbb pusztuláshoz vezet, ha nagyon nem tetszik valami, akkor gyorsan, ha csak kicsit, akkor lassan. (élettartam jelentős csökkenése)

2011. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17:18-ra mondtam a fentieket :))
2011. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48... már nem is látok :D
2011. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Amikor kaját kapnak izgatottan úsznak mindenfele.

Pl egy vitorláson jókat lehet nevetni, hogy mit művel. A mienk legalábbis elég kifejező. De az akkor is örül ha csak az akvárium falán húzgáljuk az ujjunkat, szeret játszani.

2011. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Doruss ***** válasza:
Egyszer volt egy halam, szumátrai, akinek a többi, fajtájából való társai elpusztultak eggy betegségben, csak ő élte túl és pár másfajta hal. Nagyon magányos volt, folyton csak a felszín közelében ácsorgott, már enni sem volt hajlandó. Aztán vettem neki két társat, és olyan boldog volt! Föl-alá szaladgált, kergetőzött a társaival, és újra normálisan evett. Olyan aranyos volt.
2011. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!