Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S. az eladó leejtette a...

S. O. S. az eladó leejtette a halam, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Elmentem egy állatkereskedésbe és az eladó leejtette az általam kiválasztott halat, mert elugrott. Nem volt lent max. pár másodpercig, de nagyon félek! Van esélye a túlélésre vagy felejtsem el. Ugye túl éli? Mit tehetnék?

Ja, amúgy szemmel láthatólag most elég jól van.

13/L


2011. ápr. 20. 17:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gondolom eladja majd másnak, aki nem látta az esetet... :)

Bár ha visszatette és láthatóan jól volt, akkor biztos nem történt komoly baja.

Régebben nálam is ugráltak ki az akváriumból a halak. Ők is túlélték, már ha időben megtaláltam őket a szobában. A tető legkisebb rését is képesek voltak megtalálni.

Múltkor meg a "gazdaságos" hipermarketben egy nagy ponty ugrott ki a halas akváriumból. Eladó nem volt a környéken, mindenki csak sétálgatott szerencsétlen mellett és nézte. Én fogtam meg és tettem vissza. Láthatóan annak sem esett komolyabb baja. Ahogy visszatettem, el is úszott a többi közé.

2011. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálam volt egy nagy harcsa régen, ami kiugrott, az meg is halt, pedig gyorsan viszatettük. Utána féloldalt úszott, kilukadt az úszóhólyagja, gondolom az oldalára placcsant.

De ő nem volt jól mikor visszatettük, és ez egyből látszott is rajta, mindig felborult, aztán másnapra meg is halt :/


Ezen kívül volt néhány pici hal amiket szedtem össze kintről, és azoknak meg semmi bajuk se volt utána.


Ha most nincs baja, akkor nem fog később se megdögleni.

Valószínűleg jól esett, és nem egyből az oldalára.

2011. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!