Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet ez az akvariumomban?

Mi lehet ez az akvariumomban?

Figyelt kérdés

Ma lattam meg a talajon ,amit kb.1 hete tehettem bele,alul homok es folotte ko, azt hiszem, hogy a kovel kerult a mag a vizbe

Valami gaznak,burjannak nezem en ,vajon art a halaknak,mitcsinaljak? Kitepjem??

Es eggyaltalan hogy el meg a vizben?? [link]


2011. máj. 6. 18:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kivancsi vagyok...

Azt mondod hogy 100%,meglassuk

2011. máj. 6. 20:18
 12/18 A kérdező kommentje:
Es ha jol atmostam akkor is 100%?
2011. máj. 6. 20:20
 13/18 anonim ***** válasza:
én nem értelek gfero meg murr is megírta hogy ki kell főzni mit nem lehet ebben megérteni.
2011. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%
Hát... Lássuk... Ha neked ez megér jónéhány haléletet és a kidobott pénzt az ablakon (szerintem kifőzni olcsóbb, mint halakat venni, de mindegy), akkor csinálj, amit akarsz. Ilyen hozzáállással amúgy sem jósolok sok jót. Segíteni szeretnénk, te pedig mész a magad feje után, nem hallgatod meg a jószót.
2011. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A homknak fele van kifozve,a ko egyaltalan a kovet eleg kifoznom??
2011. máj. 6. 20:58
 16/18 gfero ***** válasza:
48%
értsd már meg hogy az egészet ki kell főzni mert összekeverted és a lehetséges kórokozók a már kifőzőt homokban is jelen vannak.
2011. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Doruss ***** válasza:
Hidd el nekem, jobb ha most szeded szét és kifőzöl MINDENT. Nem véletlenül tanácsolja ezt mindenki. Én tudom, hogy macerás. De jobb most megoldani, mint akkor, amikor már gyanús hogy az összes halad elpusztul, és kezdhetsz újra mindent. A halak és a te érdekedben, és a homokot is főzd át, ha kórokozók vannak a kavicsban, valószínűleg már rég benne vannak a homokban is. Azok mozognak ám.
2011. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De a halakat ki ne főzd....
2011. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!