Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mért pusztulnak el mindig a...

Mért pusztulnak el mindig a halaim?

Figyelt kérdés
segitenétek,valaki leirná a teljes munka menetet?köszi
2011. máj. 7. 14:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Persze, Horn-Zsilinszki megtette az Akvarisztika című könyvében, 150 oldalban, de biztosan nekiállnak sokan, szívesen leírni neked.

Olvasd el inkább a könyvet, illetve a www.akvarista.hu főoldalán az ingyenes e-bookokat, így még könyvtárba sem kell menned.

2011. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Néha etesd meg őket.
2011. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Az én halaim is sorra elpusztultak, neten néztem oldalakat, és szerintem mindent úgy csináltam ahogyan kell, majd kiderült, hogy a férjem állandóan az akváriumba pisil:(( utálta a halaimat..én meg elváltam inkább egy ilyen hülyével élni.
2011. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
köszi,majd ha lesz idöm akkor elolvasom,etetem öket.utolso-tényleg belepisilt???
2011. máj. 7. 14:22
 5/24 anonim ***** válasza:

Igen, azt mondta azért, hogy kinyírja őket, mert szerinte a halakkal többet foglalkoztam mint vele.Csak elgondolkoztam, hogy később ha gyerekünk születne lehet azt is bántaná mert féltékeny lenne rá, így elzavartam.

Amire figyelj, a víz hőfoka, minősége, és az, hogy olyan halakat tégy össze amelyikek nem nyírják egymást, a víz ph.-ja is fontos meg még annyi minden.

2011. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 gfero ***** válasza:
ezt nem gondoltad komolyan hogy valaki mindent leírjon ami a haltartásról szol.inkább te írj le egy pár adatott mekkora az akvárium,hány és milyen hall van benne,mivel eteted,milyen időközönként csinálsz részleges vízcserét talajporszívózással, pihentetett vizet használsz vagy vizelőkészítőt és ha igen milyent,milyen szűrőd van,élő növényeid vannak?
2011. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:25



Milyen magasan volt az akvárium? Vagy nem a talajról pisilt bele? Mert én nem tudnék úgy belepisilni. Mondjuk az enyémnek van fedele is.

:)

2011. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
uj,80l akvárium,24fokos a viz,van melegitö,tisztito,és szürö is.növény is van egy faágba.a halakat az akvarisztikába segitettek össze válogatni a halakat,de én mégis ugy veszem észre,h pár halnak,akik már gyengébbek megvan harapdálva a farkuk.minden uj az akváriumba,és elötte kiföztük,a viz is állt pár napig.etetem rendesen.
2011. máj. 7. 17:16
 9/24 anonim ***** válasza:
akvarisztika alatt boltot, eladókat értesz? NE hallgass rájuk!!! inkább olvass sokat...
2011. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
igen az eladora,szerintem nagyon értett hozzá,mert sokat magyarázott,csak az a baj,h a barátomnak,aki nincs itt és még nem tudja,h megint pusztulnak el,mert már egyszer meghalt az egész akvárium.
2011. máj. 7. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!