Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Folyamatossan pusztulnak el a...

Folyamatossan pusztulnak el a halaim, megvannak tépve, és nem tudom melyik hal nem illik a tobbi koze?

Figyelt kérdés
Szoval halak:1 cápamárna,1kékgurámi,2algaevoharcsa,1kuli,2feketemolly,2tetra,4neon,1kínaiparadicsomhal,3guppy,1hímbetta.Megoltek:3platti,1guppy,1nosténybetta..melyikuk lehet a gyilkos??
2009. szept. 4. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a hím betta elég erőszakos hal, nem lehet, h az volt?
2009. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mármint ha a betta splendensről beszélünk
2009. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
50%
betta= sziámi harcoshal. Nálam is kinyírt mindenkit az akváriumban, most magára vethet, mert nincs társasága, uh egyedül sínylődik. Egyébként korábban volt már bettám, akkor az esett a többi hal áldozatául, mert túl nagy volt a farka és ez nagyon tetszett a többieknek. Minden hal külön egyéniség. Egyik agresszív, másik muja. Nehéz összehozni a sokfajta halas, békés csoportos akváriumot.
2009. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bizony a Betta, erősen területvédő és agresszív. Keress neki új otthont vagy add el.
2009. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány literes az aksid,ha túl kicsi,akkor agresszívebb minden hal...
2009. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A sziámi harcoshalat nem szabad társaságban tartani,mert vagy őt ölik meg,vagy ő öl meg mindenkit!!!Nekem is sok fajta halam van,és én is akartam venni hozzájuk,de akitöl a halakat veszem mondta hogy nem szabad.Sürgősen szedd ki onnan!
2009. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tiszta horror. :)))) Nincs akváriumom, de már tegnap este a kérdésedre gondoltam valamiért, és most megnyugodva látom, hogy meg lett a gyilkos. :)
2009. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
sAJNOS NEM LETT MEG A TETTES,A BETTA HIM MEGVAN TEPVE,EL DE BIYTOS NEM O...
2009. szept. 5. 14:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Én megmondom neked! A paradicsomhal. MINDEN nála kisebb halat megtámad, az már csak tetézi, ha az áldozat fátyolos úszókkal rendelkezik.

A bettákról nem kell minden rémtörténetnek bedőlni. Két hím valóban nem egy akváriumba való, de nekem mindig voltak a vegyes aksiba, és nyugi volt!

A cápamárnáról nem sokat hallottam, csak annyit, hogy csapatban szeret. De a márnák én úgy tapasztaltam, hogy kivétel nélkül erőszakosak.

2009. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mielőtt bármelyikre ráhúznátok a vizes lepedőt le kellene ellenőrizni nem úszórothadás és a bomlástermékek felhalmozódása okozza-e a bajt. A sziámi harcoshal (betta splendens) fajtársaival szemben (főleg a többi hímmel) nagyon agresszív de akkor sem megcsipkodja őket, hanem akár halálra marja, üldözi, a többire nem veszélyes (esetleg még az ivadékhalakra), a paradicsomhal már csipkelődőbb...

Szerintem mégis a vízzel lesz baj...

2009. szept. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!