Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vélemény erről az aksiról (54l)?

Vélemény erről az aksiról (54l)?

Figyelt kérdés

[link]


Háttér házilag készült, kő mészkő és az aljzat pedig fehér kvarchomok... csigasügér-lak lesz, remélhetőleg 3 hét és érkeznek. Annyi idő alatt beállnak az értékek?

Érdekelne a véleményetek, mert elég sokat dolgoztam például a hátteren, és elsőre is csináltam és hát szerintem lehetett volna jobb is.


(ha nem jó a link szóljatok!)


2011. márc. 30. 20:40
1 2 3
 1/23 gfero ***** válasza:
annyi idő után mehetnek bele.az aksi tetszik csak az a növény nagyon hideg nekem.
2011. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nálam nem jön be a kép :S
2011. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy "hideg"? :)
2011. márc. 30. 20:45
 4/23 gfero ***** válasza:
a szűrőnek meg a fűtőnek nem tudsz csinálni valamit hogy ne látszódjanak.ugyan olyan anyagból mint a háttér.
2011. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de a jobb szélre tennék még egy anubias nanat.
2011. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De gondoltam rá... csak valamiért nem mertem megcsinálni. Túl sokat venne el az akvárium térfogatából szerintem. A szűrőt még eltudnám tüntetni egy 2 centi vastag háttérformával. Ha lesz erőm, akkor nekiülök lehet.
2011. márc. 30. 20:54
 7/23 anonim ***** válasza:

Hali!

Szerintem jó lesz az aki, de néhány dolog nem tetszik:

A háttér szerintem jól sikerült, de nem tetszik a fekete fuga, én azt fehéren hagytam volna, vagy legalább világosabban. De ízlések és pofonok, ez csak az én véleményem, ha neked így tetszik, semmi kifogásom, még így is 10/10-es!

Ezek a növények nem hiszem, hogy hosszú életűek lesznek, egyrészt nagyon igényesek, másrészt a sügérek megrendezik. Viszont, nagyon jó lenne, ha normálisan benövényesítenéd: Anubibias, hólyagos vízikehely, microsorium, mind meg fog maradni.


Egyébként engem a szűrő és a fűtő nem zavar különösebben, a hely fontosabb.

Csak így tovább, sok sikert!

2011. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Anubibias:D Anubiast akartam, de így se rossz :D
2011. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

jó a háttér, én valahogyan sehogy sem tudtam rávenni magam, hogy 3D-t csináljak, merész ;)


egyvalami nem tetszik, mégpedig az h a háttér nincs összhangban a sziklákkal. Sokkal szebb lett volna valami kerekebb kövekkel, amivel összeolvad.

2011. márc. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


A növényeken tudok segíteni, majdmeglátom mit tehetek... anubias nana esélyes...

A háttér feketéje direkt olyan fekete, nekem így tetszik :). Nekem igazából egy hirtelen ötlet volt, amikor megláttam a maradék hungarocell lapokat, biztos ki lettek volna dobva. Olyan másfél hetes munkámba tellett, és nem kis idegesség járt vele: például kapásból nem fért be az aksiba... hát igen, most csináltam ilyet először. Legközelebb okosabb leszek :).

A köveket mikor vettem, úgy mentem oda hogy kerek köveket veszek, mert olvastam már erről a dologról, hogy ugyanolyan kövek meg háttér stb. Viszont ilyen kerek kövekből csak nagyon nagy darabok voltak, amiket ebben az aksiban nem nagyon lehetett volna ilyen barlangszerűre csinálni. Így hát ilyen törmelékeket szedtem össze, 300Ft-ból megúsztam :)

2011. márc. 31. 06:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!