Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van vele valami gond,hiányzik valami vagy túl sok e valami benne?


[link]


2011. máj. 31. 17:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Sztem egy kicsit zsúfolt, főleg a neonnak, belőlük sztem 8 a minimum
2011. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

szerintem egy kicsit sokan vannak benne, de lehet csak azért hiszem ezt, mert én kevesebbhez vagyok szokva :D

amúgy nekem tetszik az elrendezés.

2011. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
neonból 9db van
2011. máj. 31. 17:46
 4/24 anonim ***** válasza:
és hány literes az aksi?
2011. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ez hány liter?
2011. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
140l körül van. ami lehet hogy kevés a halaknak:S
2011. máj. 31. 17:50
 7/24 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én csak a vitorlást nem tettem volna bele, annak 100 litert írnak egy párra, a neonnak 50l-t 8 halra.

Meg ott a többi háát nem tudom, én csak garnélázom halakat annyira nem tudom, de majd a hozzáértők megmondják:D

2011. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
viszont jól néz ki(Y)
2011. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem rossz.

Én a hínárféléket nem szálanként ültetném, hanem csoportosan, ráadásul nem előre, hanem hátra vagy középre.

Hiányzik még rengeteg növény, például a hátulját végigültethetnéd vallisneriával, szép sövényt alkotna.

A halakat nem igazán látom, de szerintem meg kellene rendszabályozni őket, csökkenteni a fajok számát, rendbehozni a létszámokat.

Elég furcsám amúgy az aki arányai, elég laposnak tűnik, nem biztos, hogy elég lesz egy kifejlett vitorlásnak.

Amúgy szerintem alakul, szépet lehet belőle kihozni, de még idő kell.

Hogy hiányzik-e vagy sok-e valami, azt akkor tudjuk megmondani, ha leírod a pontos méreteket, a szűrő paramétereit, a halak darabszámait.

2011. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
a méret valahol 130-és 140 között van. a halak annyi ami a képen van +pár nemlátszó neonhal. a szürő egy eheim 2213 külszürő és valami névtelen belső szürő. azokat a hinárféléket azért nem teszem egybe mert ha egybe vannak kitúrják őket mert beleakadnak néha ,így jobban megállnak valamiért
2011. máj. 31. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!