Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit szóltok életem első...

Mit szóltok életem első "félkész" akváriumához?

Figyelt kérdés

Még sosem volt akváriumom olyan igazi, csak kisebb koromba gömbakvárium.. Most rászántam magam és hosszas készülődés után végre összeraktam egyet, de még csak félig! :) Holnap megyek a növényekért, utána jön a 3 hét üresjárat. Az aksi 54 literes! Várom a véleményeteket szerintetek milyen első próbálkozásnak?


[link]


[link]


2011. jún. 5. 19:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :) A követ kivettem, kiderült hogy mésztartalmú.. ahhoz képest hogy az állatkereskedésben CSEREként kaptam az előzőleg rámsózott mészkő helyett, erre kiderül hogy ebben is van. Nem is megyek többet abba a boltba. Majd ma nézek valami kis egyszerűbbet, vagy mit tudtok még ajánlani? Vagy ehhez már csak növények? Úgy meg mondjuk lehet snassz lenne. :)


A fát átmostam, keféltem :D Le is forráztam remélem nem izélődik be mert én ha ezt berakom nem akarom már kivenni! :D

2011. jún. 6. 09:08
 12/16 anonim ***** válasza:

Vehetsz pl fekete bazalt követ. Az biztos hogy nem mészkő aminek feketés, sötétszürkés színe van.


Vagy szokott lenni boltokban sötétbarna vulkáni kő, az nem olyan szép, és ha felemeled elég könnyű, mintha habosított lenne, de a porózus felülete miatt még a vizet is szűri, jó hatású egy akváriumban.

2011. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nagyon jó lett. Bár én úgy látszik nem tudok megbarátkozni az EHEIM belső szűrőkkel, szerintem rondák. Bár a minősége nagyon jó, remek márka. de ez az én bajom..

Nekem is van 1 :)

2011. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi bár a szürőre nem eheim van írva! :D Ennek ellenére tényleg hasonlít.
2011. jún. 6. 17:52
 15/16 anonim válasza:
legelső vagyok , lécci ha bevan telepítve akkor egy kpet rakj ki sztem mindenkit érdekelni fog :D
2011. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Örülök hogy érdekel, bár még erre várni kell szerintem, mert ha tárva nyitva van az ablak, huzat van és lent a redőny akkor is 30 fokos a víz. :( Szóval lehet csak szeptember körül lesz belőle valami! :(
2011. jún. 8. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!