Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ennyire drágák az akváriumi...

Ennyire drágák az akváriumi növények vagy egyszerűen megszívtam?

Figyelt kérdés
Nulla tapasztalatom van az akvarisztikában és az akváriumi növényekben. Elmentem a halas boltba és naiv módon elkezdtem vásárolgatni, gondolván hogy 4-5 ezer Ft-ból kijövök. Amikor összeválogattam a növényeket és meghallottam az árat köpni-nyelni nem tudtam! 10000 Ft volt a fizetendő összeg! Töltök fel képet milyen növények, remélem legalább az igényeimnek megfelelőt adott. Elvileg árnyéktűrő növények anubiasok, gömb és jávai moha, bár ez a jávai moha nem úgy néz ki mint a képeken.. vagy csak már megviselt szegény? Le tudnátok írni hogy milyen növények ezek? Teljesen el vagyok már keseredve, mert mindig csak a galiba van! Hova menjen az ember ha az üzletekben is átvágják?
2011. jún. 6. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk, ahova én járok ott is kb ennyibe jött volna ki amit vásároltál. Én legutóbb anubiast vettem, 1.400 Ft lett volna, de én megkérdeztem, hogy: "az összes annyi-e, az a kicsi is?". A kicsit elkaptam 600-ért :). Nem is volt az olyan kicsi, csak a többi mellett volt az. Mostmár jól megnőtt, kb duplájára.
2011. jún. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Hát nem gondoltam volna hogy ilyen drágák.. Na de mind1 már elment a kedvem az egésztől, a fa felúszott hiába kötöztem le a növények szerte szét szóródtak,nem tudtam odakötni normálisan a fához stb. Tiszta szerencsétlen vagyok! :) kivettem mindent, aztán az egyik fára rákötöztem mindent és ráraktam egy követ, most így megy. Ebből nem lesz halazás egyhamar az biztos! :(
2011. jún. 6. 17:48
 13/15 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem lesz! :). Ne csüggedj el, milyen fád van? Nekem pl mangróvém van, azt előtte egy teljes napig kellett vízben áztatnom, hogy megszívja magát, hogy ne lebegjen. Most meg teát csinál az akváriumomból, először idegesített, hogy nem lesz tőle átlátszó a víz, aztán meg már pont igy tetszett.
2011. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az akváriumban tartósan 29-30 fok van! Nem tudom lejjebb vinni! El fognak pusztulni a növények? Már elkezdtek barnulni és lyukacsosodni a levelek! :( Mit tegyek? Nem szeretnék 10ezer Ft-ot kihajítani a kukába! Pc ventilátorom nincs, max jéggel tudok hűteni. Vagy vegyem ki a növényeket és rakjam őket egy vödörbe? Bár az egész lakás ilyen meleg :S
2011. jún. 8. 22:22
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Amúgy Red Moorom van.
2011. jún. 8. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!