Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A horgászat aznem állat kinzás?

A horgászat aznem állat kinzás?

Figyelt kérdés
Szegény halacskák mindig ráharapnak a horogra. :(
2011. jún. 14. 06:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2011. jún. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
De az és akkor mi van?A hal egye meg a horgászt? "A nagy hal megeszi a kis halat"
2011. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Akkor már ilyen erővel (akvárium/halak-ra értem) aki a kutyáját panelba tartja az is egy szadista állat, és csak kínozza, hisz az is a természetbe való, a "kedves" és nagyon okos gazdi meg bezárja 4 fal közé közel 20nm2-re...meg akkor tök ugyan ilyen a kertesben a kutyatartás is!


Mennyi szadista állat van!

2011. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Sziasztok!

Én rég ota halászok és persze nagyon szeretek is halászni,de mindig sajnálom a halakat amikor ráakadnak a horogra,de én mindig vissza engedem öket,és persze a horgot nem ugy szedem ki hogy szétszakitom szegényt,hanem mint egy normális ember.

Persze fáj neki de nem lehet olyan borzalmas,legalábbis gondolom mert,egyszer a haverokkal halászni voltunk,és amikor az egyik dobta be a pontyászoját ( 2 horog,ami kb akkora mint Caps Lock gomd :D) beleakadt a számba és nemhogy kihuzza még a botot is jol megrántotta igy teljesen átszurta a számat :).De lehet azért nem érzetem annyira mert döltem el a kacagástól.

2011. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
55%
Ekkora hülye kérdést. Gyerekek EMBEREK vagyunk, a tápláléklánc legtetején vagyunk hál isten. Vagy inkább az állatok egyenek meg minket? Az nem állatkínzás mikor egyre az oroszlán megöl egy gazellát? Komolyan mondom a sok unatkozó ember hülye gondolatai teszik tönkre az országot. :(
2011. júl. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
11%
Ku.vára leszarom mit érez az a hal.
2011. júl. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nos! A horgászok általában olyan helyekre járnak horgászni, ahol direkt azért telepítenek halakat, hogy kifoghassák. Ezeket a halakat úgy nevelik ki. A természetes vizekben pedig általánosságban ha nem a horgász fogja meg, akkor a halász hálózza be. És a horgász még lehet hogy mindig visszarakja azt a halat, amin a horog ütötte seb van, bár ez könnyen begyógyul. Ez a halaknak olyan lehet, mint nekünk hogyha felhorzsoljuk a könyökünket, sőt lehet hogy még enyhébb mivel a hal szájszerkezetének nagy része porcos.
2011. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én horgász vagyok,ez nem állat kínzás,a halnak semmi baja nem lesz,le is fertőtlenítem mindig és ha találok más sebet rajta azt is.....

Nem öljük meg az állatot......

2011. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!