Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nyáron mi a max hőmérséklet...

Nyáron mi a max hőmérséklet amit egy aranyhal kibír? Hogy lehet hűteni a vizet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó lenne 24 fok körül tartani, azt még jól bírják. Felette is megvannak valahogy, de ha probléma van a vízminőséggel, etetéssel, bármivel, az ki fog jönni rajtuk. Ventillátorral, fedetlen akváriummal lehet hűteni a vizet, de csak néhány fokot jelent.
2011. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Én 24-25 fokosan tudtam tartani a vizet ezt jól tűrték a nyári időkben.Erősen szellőztettem és szűrtem, csináltam a heti vízcseréket, nem világítottam ill olyan lámpát használtam ami nem melegített és ventilátorral fúvattam a felszínt a jobb párolgás miatt.Nem utolsó sorban 300 literes akváriumban voltak, ahol nincs kirívó és hirtelen hőmérséklet ingadozás.Egyszer jégakuztam is, mert nem tudtam ezt a hőfokot sem tartani.Azt hogy mennyit bírnának sajnos nem tudom, de gondolom egy ideig elviselnének magasabb hőmérsékletet is.A barátom tava is kb 25-26 fokos, pedig árnyékban van és folyamatosan esőztet.
2011. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!