Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit lehet csinálni ezzel, ha...

Mit lehet csinálni ezzel, ha túl nagyra nő?

Figyelt kérdés

Ez a középső rózsaszín bigyó.

[link]


2011. jún. 26. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Add el.
2011. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja
2011. jún. 26. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Rakj elé egy "előtéri" korallt, és nem fog akkorának tűnni.

Lehet, hogy ez hülyeség, én az optikából, és az aquaspacingből indulok ki.

2011. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Salx Narval ***** válasza:
Még annyit tehetsz, hogy kiveszed alóla az alsó követ és akkor még nőhet.Amúgy nagyon szép.SN.
2011. jún. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, egyelőre az lesz, mert már elérte a vízszintet.

De szerintem fél év mulva már úgy is ki fog lógni a vízből ha lerakom legalulra. Hát nem tudom milyen lesz akkor, majd kiderül.

2011. júl. 2. 00:45
 6/10 Salx Narval ***** válasza:
Kedves hable ha végkép kinövi nincs más lehetőséged, vagy veszel egy nagyobb akváriumot, vagy elcseréled valamire.Szerintem sokan szívesen elcserélnék veled, valamilyen más kütyüre, de talán még az üzletekben is rákérdezhetsz, akár már most.SN.
2011. júl. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Salx Narval ***** válasza:
Gondolkodtam a dolgon és teljesen laikusként a tengeri akvarisztikához, úgy gondolom, hogy nem nőne ki a vízből. Szerintem érzi, hogy hol van az életterének határa.Valószínűleg oldalra nőne, ha felfelé elérte a vízszintet.Esetleg a kilógó részek elhalnának.Még egyszer mondom, fogalmam sincs mi történne, de én így képzelem.:D Meg kellene kérdezned az akvaristán.SN.
2011. júl. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5:53 korallzátonyok szerinted hogy alakulnak ki? Némelyik ki is lóg a vízből, szal szerintem ez is kifog.

Lehet, hogy hülyeség, de nem lehet valahogyan "lenyesni"? :)

2011. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
Kedves utolsó, abban biztos vagyok, hogy nem úgy, hogy kinőttek a vízből.Valószínűleg a víz visszahúzódása, ill a megváltozott környezeti viszonyok miatt,az elhat telepek hozták létre őket.
2011. júl. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Le lehet vágni különben, csak én nem merem, meg biztos fáj neki :D
2011. júl. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!