Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért haltak meg a neonhalaim?

Miért haltak meg a neonhalaim?

Figyelt kérdés
1 hete vettem 4 db neonhalat, és ma reggelre észrevettem, hogy ezek közül 3 elpusztult. Rendesen etettem őket, van levegőztető is, tiszta a vizük, és sok búvóhelyük is van. Mi lehet a probléma?
2011. júl. 25. 13:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tegyél bele keszeget! Legalább azt megsütheted, ha kipurszan!
2011. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 gfero ***** válasza:
szerintem ez is kamu kérdés nem lehet valaki ennyire öntudatlan hogy 5 literbe halat rakjon.ha igaz megint felmerül a kérdés miért nem előtte kérdezik meg is miért csak azután miután megdöglöttek .talán túl egyszerű lenne.
2011. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Megmértem csak 4 literes :D
2011. júl. 26. 16:21
 14/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok, még jobb...
2011. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 1Laura1 válasza:
nekem 2 neonhal van 9 literesben ugye abba megélnek mert a mutkor vettem ujbol 2-ot oszt megdoglottek...
2012. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tegyél még mögé egy nullát és már jó lesz.


9 literesben NEM TARTUNK GERINCES ÁLLATOT, de leginkább SEMMIT!! Csodálkozol, hogy megdöglöttek?


30 liter alatti akváriumban tiltja az állatvédelmi törvény gerinces állat tartását. Tehetsz bele csigát, de mást nem. Neonhalnak meg minimum 12-15 fős csapat kell és úgy 80 litertől felfelé, ugyanis rajhal, 12-15 egyedszám alatt és kis élettérben stresszes lesz, beteg és elpusztul.


Másik, hogy 9 literben fent se lehet tartani a biológiai egyensúlyt, max. egy profinak. Te meg messze nem vagy az.

2012. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!