Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit változtassak, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtassak, hogy végre bízni tudjak?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.

Szóval szinte 4éve vagyunk együtt a párommal. Voltak nagyon jó, illetve rosszabb időszakok is. Azt tudni kell, hogy előttem neki volt egy komoly kapcsolata (házasságot is terveztek). Hat hónapja jártunk együtt, amikor észrevettem a leveleket, üzeneteket, hívásokat, "tettlegességbe" nem fajult a dolog . Úgy láttam rajta, hogy őszintén bánja, ezért megbocsájtottam. Elég jól túl tettem magamat a dolgokon, és jól alakult minden. Teljes mértékben bíztam benne, soha nem hittem volna, hogy neki más nőkön jár/na az esze. Idén márciusban az egyik barátja hivatalos volt egy randira, és mivel a lány nem ment egyedül, hanem egy barátnőjével együtt, ezért a párom barátja elhívta magával társaságnak. Persze erről én mit sem tudtam. Majd beszélgetni kezdett a lánnyal. Szó esett arról, hogy nem szeretne (mármint a lány) komolya kapcsolatot, viszont alkalmi szexuális partnerre szüksége lenne. Obszcén kis üzenetek voltak, a párom bele ment a dologba: "ennyi nekem is belefér". Azt hozzá teszem, hogy megszerette volna kérni a kezemet, most épít. Hamar lebukott, megtaláltam az üzeneteket. Persze hazudozott, de mikor minden szál szakadt bevallotta. Azt mondta nem szeretett volna semmit, csak jól esett tudni, hogy még mindig tud hódítani, mint férfi. Nem bírtam elviselni (érzelmi megcsalásnak minősítettem), ezért jobbnak láttam szakítani. Végül mégsem tudtam, mert szerettem. Azóta együtt vagyunk, de iszonyú féltékeny vagyok, most külföldön dolgozik, de amióta elment esténként az álmodom, hogy megcsal, borzasztó érzés.

Menthető- e a kapcsoltunk? Hogyan tudnék újra bízni benne?


2011. okt. 19. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem sajnos már nem. : \ voltam hasonló kapcsolatban, már nem tudtam a régi lenni, folyton bizalmatlankodtam, ami miatt állandóan veszekedtünk. 23/L
2011. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a bizalmi dolgokat mindenki magának kell hogy eldöntse!

Erre nem lehet tanácsot adni, bocsi.

2011. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért köszi a válaszokat.

Persze, nekem kell döntenem, tudom.

Esetleg valaki nem járt ugyanebben a cipőben? Megtudta menteni a kapcsolatát?

2011. okt. 19. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!