Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám nem alszik éjjel,...

Picizsuu kérdése:

A kiskutyám nem alszik éjjel, mit tehetnék hogy ezen változtassak?

Figyelt kérdés
7hetes, nagyon mozgékony, és délután sokat alszik. Ha este lefektetjük, akkor nem telik el 1-2 óra és nyüszít, kaparja az ajtót, addig amíg oda nem megyünk. Nem tudunk aludni semmit. :(
2010. okt. 23. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem közvetlenül lefekvés előtt le kéne, hogy vigyétek sétálni. Futkározzatok, sétáljatok amennyit csak lehet, ettől jól kifárad és tuti alszik majd este!:)
2010. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne engedd délután aludni. fáraszd ki nap közben, játsz vele sokat. szerintem igy fog aludni éjszaka:D
2010. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen problémánk, mi úgy oldottuk meg, hogy körülbelül 5 órától nem hagytuk aludni 11-ig. Addig játszottunk vele, simogattuk, tanítgattuk. Az utolsó 1-2 órában piszkálni, bökdösni kellett, hogy ébren tudjon maradni. Igaz, így sem aludt reggel 8-9-ig, de 6nál előbb ritkán keltett fel.
2010. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És...ne menjetek ki hozzá amikor éjszaka sír. Ebből csak azt tanulja meg ha sír, ti rohantok. Soha nem szokik le róla, ha mindig kimentek hozzá
2010. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval..,ha mindig odamentek hozzá mikor éjszaka sir,akkor ez megmarad a kis buksijában,hogy ha sirok jön a gazdi... Igy soha nem fogja abbahagyni!Tudom nehéz megállni,hogy hallod sirni és nem mész oda,de igy egy perc nyugtotok sem lesz viszont!
2010. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, próbáltuk hogy nem megyünk oda hozzá, de akkor kaparja az ajtót, ugat, és szétszed mindent :(
2010. okt. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!