Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ékszerteknősöket szeretnénk...

Ékszerteknősöket szeretnénk venni, milyen árban kaphatóak? És az akvárium?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


ez attól is függ, hogy hol laksz,és mekkora teknőst szeretnél,és hogy folyton növelni akarod az akvárium méretét, vagy rögtön egy naggyal kezdesz..(mekkora helyed van?) mondj pár adatot, mert ez így azért nem olyan jól behatárolható dolog.


mellesleg kérlek legközelebb a hüllős kérdést ne a halak,akvarisztika témában tedd fel.


Caelestis

2009. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok pontos árat,de nem drágák.Az akvárium se drága.Azzal viszont számolni kell,hogy megnőnek és jó esetben 30-40 évig is elélhetnek.Tehát,sokáig kell gondoskodni róluk,és idővel nagyobb (drágább)akváriumra lesz szükségük.
2009. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem jobban csak az ára érdekel itt szabolcs megyében, milyen nagyra tudnak megnőni? Nagy akvárium kell nekik? Kb milyen nagy akváriumra gondoltok?
2009. ápr. 15. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem van ékszertekim és olyan 2500-3000 ft körül van az áruk, de ez attól is függ, hogy mien fajta(királyteki,sárgafülű,pirosfülű)!Az akvárium, se drága nekem egy olyan kb.30x50-es van és a tekimkb 8 hónapos és még jóóh neki bőőven!És ez olyan 5-10000 ft között terjeng persze a méretétől függ, de lehet olcsóbban is kapni, de olyan 10000ft fölé még a legnagyobb se megy!

2009. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy 60x30x30-as akvárium olyan 25000 Ft lehet.
2009. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jajj nekemis vannak :D vagyis már csak egy..

Egy időset vegyél amugy mert én kettőt vettem egyik meghalt utánna vettem egy kicsit de a nagyobbik megette a kicsi fejét.. :S Amugy kettőt ajánlatos venni mert egyedül rosz neki.

én 2500 3000FT-ért vettem őket.akvárium meg nagyságtól függ. :) Lehetőleg olyan akváriumot ami nagy és sok víz fér bele mert azt szeretik (:

2009. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!