Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet a halamnak? (lent)

Mi baja lehet a halamnak? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fekete-fehér pöttyös plattim. Nem régóta van meg. 11-én jártam Pesten, és ott vettem a Camponaban. Egy pár napja teljesen be van lassulva, egész nap csak "áll" egy helyben, csak ha megkocogtatom az üveget akkor úszik arrébb. Enni sem akar, legalább is amikor enni adok nekik, akkor ő nem eszik. Beteg lehet? Ha igen, mi baja?
2011. aug. 25. 11:58
1 2
 11/11 Salx Narval ***** válasza:
Szeretik a sűrű növényzetet, sötétebb hátteret, árnyékot adó úszó növényeket,ezek növelik a biztonság érzetüket, igénylik a rendszeres vízcserét ( 1-2 hetente 20-30% ). Esetleg a cserevizet forrald fel, vagy lágyíts desztvízzel.Adj felaprított és forrázott salátát, spenótot, jól átmosott és pihentetett tubifexet, vagy más élő esetleg fagyasztott eleséget.Jobb ötletem nincs, hátha a lágyabb víz és a változatos kaja meghozza az étvágyát.
2011. aug. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!