Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan előzhetném meg, hogy...

Hogyan előzhetném meg, hogy depressziósak legyenek a diszkoszaim?

Figyelt kérdés
Kicsi az akváriumom (85 l), és kaptam ajándékba 2 kis diszkoszt a barátomtól, aki megszüntette a 180 literes akváriumát. Olyan 3,5-4 centisek. Múlt héten keveset voltam itthon, és az egyik kicsi lefogyott és nem eszik semmit, beszippantja, aztán ki is köpi. Hogy kicsit jobban legyen, vettem még két kis diszkoszt melléjük, mert ugye rajhalak, de nem segített semmit. Nem akarom őket megtartani, ha nagyobbak lesznek, mert nem férnének el. Ma vizet is cseréltem náluk, 2x kaptak enni fagyasztott artémiát. Sok a növény, nem félősek. 27 fokos a víz. Ööö.. nem tudom hagytam e ki valamit, kérdezzetek, ha igen. Tudom, hogy kicsi az akvárium, ezt ne is írjátok.
2011. aug. 30. 21:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben! Szerintem is zsufis lenne, ha már így nem az. Meg is lepődtem, mikor mondta a pasi, h vegyek nyugodtan 5-5-t. Rá is kérdeztem, de azt mondta ez így rendben lesz egy ideig, amíg el nem kezdenek gyorsan nőni a koszok. Köszönöm!!
2011. aug. 31. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!