Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mért van 31 fok az akváriumomb...

Mért van 31 fok az akváriumomban ha a fűtő 25fokosra van állítva?

Figyelt kérdés
Teljesen új minden,halak még nincsenek benne.Belső hőmérőm van,és van tetővilágítás is.Lehet,hogy az melegíti fel ennyire?Mit tegyek?
2011. szept. 3. 20:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
de most,hogy éjszaka nem ment se a fűtés se a lámpa már "csak"29fok van odabent...
2011. szept. 4. 09:01
 12/17 zull ***** válasza:
100%

De ez a jelenlegi akváriumom. A ventiket én magam építettem be. A linkelt képnél a galériába visszalépve az egész folyamat látható.


[link]

2011. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszi!Hát mi sajna nem vagyunk ilyen ezermesterek,de meglátjuk!Ha halak is lesznek nem gáz ha egyáltalán be se kapcsolom a fűtést?Állandóan nézegetnem kéne a hőmérsékletet?Hamar bajuk lesz a halaknak 29fokba?
2011. szept. 4. 09:26
 14/17 zull ***** válasza:
100%

Ha fűtőn beállított hőfoknál magasabb a víz hőfoka akkor max annyi a "haszna", hogy fogyaszthat valami minimális áramot. De csak akkor, ha olyan jellegű a fűtő. Az enyém pl LEDesen kijelzi a hőfokot, ilyenre gondolok. De én is kihúztam, mióta nem kell hogy fűtsön.


Az hogy a 29 fok okoz-e a halaknál problémát az fajtafüggő. Azért van nem egy faj aminek az már magas, pl. sima neon és van aminek épp ideális pl. betta.

Okosan kell összeválogatni a tartani kívánt halfaunát. ;)

2011. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
neont pont szeretnék bele:) bettát már egyet kinyírtam régebben,így most nem mernék próbálkozni vele...Egyébként tartható neonfélék mellett?
2011. szept. 4. 09:54
 16/17 anonim ***** válasza:
Betta inkább vörös neon mellé ajánlott,mert ők is a magasabb hőt kedvelik.
2011. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
pont vörös neont szeretnék:) az szebb is.és bettából mennyit?vagy egyedül szeretnek lenni?tudom,hogy elég harcos természetű
2011. szept. 4. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!