Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kvarcomokot tettem az akvárium...

Kvarcomokot tettem az akváriumba aljzatnak, de zavaros a víz. Meddig lesz az?

Figyelt kérdés
tegnap tettem be,ma még mindig zavaros a víz,ködös nem veszélyes de azért zavaró.És a víz tetején mintha lenne egy vékony hártya.Elfog múlni?vagy mit csináljak hogy elmúljon?a szűrőt ma beindítottam.
2009. ápr. 22. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
holnapra valószínűleg letisztul a szűrőt már bekapcsolhattad volna előbb is!ha elsönek üzemeled be az aksidat járass mindent telepítsd be a növényeket szórj a vizbe egy kis halkaját így járjon éjjel nappal kb egy hétig halat utána telepítsél meghálálják hidd el!(a kvarchomokot is át kell mosni azt tudod ugye?)
2009. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Remélem hogy kimostad az aljzatot... a hártya nekem is volt és azt kell csinálni hogy fogsz egy rámás dobozt és belenyomod úgy hogy a tetején a hártya bele menyen a rámás dobozba és kiöntöd. Ezt addig csinálod amíg el nem tűnik ezt úgy láthatod hogy megvilágítod és ha eltünteted akkor már többet nem lesz olyan a teteje a kvarchomokal várjál még egy két hetet és ha utána se tisztul le akkor víz csere de ha letisztul akkor mehet bele egy próba hal és ha két napig bírja akkor mehet bele a sok hal.

Sok Sikert!

2009. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!