Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pesten melyik plázában van a...

Pesten melyik plázában van a nagyobb állatkereskedés?

Figyelt kérdés

Növényeket szeretnék venni. Esetleg ajánlhattok is, hogy melyik pláza állatkereskedésében vannak szép növények.

Jávai mohát is szeretnék venni többek között, de itt ahol lakom azt mondták, hogy csak tavasszal lesz.


2011. febr. 3. 20:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
78%
Árkádban (Örs vezér tere) van a Noé az elég nagy bolt.
2011. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

igen, én is arra gondoltam elsőként.

Camponára is gondoltam, de nem tudom melyik a nagyobb.

Arénában, vagy Europarkban van állatkereskedés?

2011. febr. 3. 20:47
 3/14 anonim ***** válasza:
EuroCenterben van Alfa Zoo. Ott van minden szerintem.
2011. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi!

És amúgy szerintetek tényleg csak tavasszal kapok Jávai mohát? vagy azért Pesten nagyobb eséllyel kapok?

Illetve, ez a moha megtapad a vasfán is ugye?

2011. febr. 3. 21:09
 5/14 Platypus ***** válasza:
100%
Ha nem azért keresel plázát, mert csak azok vannak nyitva, amikor te ráérsz, akkor felejtsd el a plázás boltokat. Sokkal drágábbak, mint a normál boltok, az eladók szakértelme tart a nullához, és minden általam ismerttel vannak állatvédelmi problémák. A kényesebb növényeket se tartják megfelelően, leromlanak mire hozzád kerülnek. Az aquadepo és a vadon díszállat elég jól állnak a növényválasztékkal, ezeket a boltokat merem ajánlani. A camponában és az arénában van állatos, nem is kicsi, de én ha tehetem kerülöm ezeket. Érdemes az akvarista.hu-n is körbenézted, jobb áron kapsz növényeket bármelyik boltnál.
2011. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hát az a gond, hogy vasárnap tudnék menni vásárolni!

A boltok, amiket javasoltál merre vannak?

2011. febr. 3. 21:13
 7/14 Platypus ***** válasza:
75%

[link]

[link]


Vasárnap sajna egyik sincs nyitva. Hallottam már én is, hogy "télen nincs moha" meg azt is hogy "nyáron nincs, majd ősszel". Rendelésre bármelyik rendes boltba hoznak. Amúgy a héten üzleteltem el én is egy halommal, a hobbiakvaristáknál nem akadály, hogy tél van, szaporodik ilyenkor is. Ha feladsz egy hirdetést az akvaristán, hogy "jávai mohát keresek budapesti átvétellel most vasárnapra" akkor tuti hogy kapsz rá ajánlatot.

2011. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen. Akkor azt hiszem, rászánok egy hétfői, vagy keddi napot erre a vásárlásra!
2011. febr. 3. 22:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

vasárnap nyitva van Nyugati pu-nál a Westendben a Galapagos 9-18-ig, a bejáratnál felmész mozgólépcsővel első emeletre aztán elindulsz egyenesen és ott lesz jobboldalt. De tényleg drágák ezek a plázás helyek.


Jávai mohát én láttam a VI kerület Eötvös u 28-ban az Atlantisz díszállatban, az a Nyugatitól gyalog 5 percre van. Az egy kis bolt egy pince lejárata van. Ott pl olcsók a növények, a plázákhoz képest pont féláron vannak.

2011. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Platypus ***** válasza:
A westendes nemrég még átalakítás alatt volt, szerintem most sincs még nyitva. Ott egyébként mindig láttam jávait, valami 800 Ft/adag áron, sok is volt, szép is volt. Viszont csont nélkül rásóznak az emberre minden hülyeséget. Az atlantiszban tényleg olcsók a növények, de nincsenek túl jó állapotban,és tele vannak döglött hallal az akváriumok. A westend meg az atlantisz közt pont félúton van a vadon. A vadon se tökéletes, de jobbat nem tudok arrafelé. Az aréna plázában nemrég jártam, elég nagy a növényválaszték, de például egy hatalmas Hemianthus 'cuba' tömböt valami fára telepítve bevágtak egy barna vizű, töksötét akváriumba, ott rohadozott, vérzett a szívem érte. Az eladó csaj meg pH tesztet adott vízkeménység helyett, és még pofákat vágott, amikor másikat kértem.
2011. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!