Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak a betta halammal?

Mit csináljak a betta halammal?

Figyelt kérdés

Van egy hím bettám és hétvörös neonhalam. a betta állandóan piszkálja őket:Csípi, nekimegy, bökdösi őket.:(

szegénykék színe is elhalványult. mit tegyek? és a színelváltozás mitől van? ja és még egy kérdés:a neonhalak nem eszik, vagy nem látom hogy ennék a szárazeleséget, amit a betta kitűnően fogyaszt, mit vegyek nekik? mi lenne a jó? Gyorsan szeretnék választ kapni, mert sürgőőős!!!! köszi előre is.:)


2011. szept. 28. 21:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
és beledobtam a vízbe. az etető anyagot mindig bele zoktam szórni így nem úszik szerte szana a víz tetején, és amíg a guppik vagy a betta a karikából eszik addig szór le akaratlanul is annyi apró lemezkét, amit a neonok megesznek.
2011. szept. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
az én bettám is leszór néhány darabot de nem is érdekli őket a kaja.viszont amikor reggel megnézem a talajra hullot kaját, egy kicsit kevesebb van belőle.lehet hog éjszaka felcsipegetnek néhányat a földről?
2011. okt. 1. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!