Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy hónapja vettem két almacsi...

Egy hónapja vettem két almacsigát. Tegnap este felfigyeltem rá hogy renegteg, nagyon apró kis fehéres valami van az üvegen, meg a növényeken, és élnek. Lehet hogy az almacsigák szaporodtak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 11:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
de a két nagy csiga nem bátja a kicsiket??? ne tegyem külön öket??
2011. okt. 8. 14:51
 12/16 anonim ***** válasza:
nem kell különrakni
2011. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
rendben, köszi... csak gondoltam a két nagy ha dzsanázik az üvegen, átmegy minden kis csigán aztán esetleg ez jótékony hatású... de akor mindegy
2011. okt. 8. 15:30
 14/16 anonim ***** válasza:
áh, a kis csigák simán bírják, mindenhogy megnőnek
2011. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

amugy kb mennyi ivadék lehet?

50? 100? 500?

2011. okt. 8. 22:39
 16/16 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:

[link]


De ha már mászkálnak, akkor már nem fognak megfulladni, mert már meg vannak nőve. Csak még kicsik. Szerintem jó nekik ahol vannak.


Nálam az alma egyébként le se petézett, csak pl hólyag csigák szaporodtak, meg a malájtornyos, meg egyéb kis piros és sárga házú nem tudom mik... Most meg a tengeri akváriumomban egy Orange Spot Butterscotch Nassarius csiga, ami megtermékenyítette saját magát, és lett vagy 1000 pete mindenhol a szűrőkön az akvárium falán is, és nem mind nőtt meg, biztos mert sokat levakartam, de azért olyan 10db nagyobbat láttam, meg 10db kisebbet, és nekem úgy tűnik, hogy ez folyamatosan petézik, ezért már diétán vannak a halaim, garnélám, hogy neki se legyen mit ennie. Ne szaporodjon túl.

2011. okt. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!