Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
a minap vettem egy doboz c-vitamint.. a vitaminokat az akváriumom feletti polcon tárolom a halkaja mellett.. a múltkor jöttek unokatesómék látogatóba és mondta a 7 éves unokaöcsémnek hogy menjen és etesse meg a halakat a narancssárga dobozból (abban volt tubifex)és a kis idióta összekeverte a c-vitaminommal és bedobált nekik vagy 5 tablettát.. másnapra az összes halam kidöglött és most nem tudom mit csináljak nincs gusztusom hozzájuk nyúlni és nem mellesleg tiszta c-vitamin szag van a szobámban
2011. okt. 31. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
verd el az unokaöcsédet,aztán szedesd ki vele.
2011. okt. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
valami értelmes ember is írhatna. kössz
2011. okt. 31. 00:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod őket kihalászni, akkor szívj le a vízből, vidd ki az akváriumot (ha elbírod) és öntsd a WC-be.
2011. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az unokaöcséd nem tehet róla.

A halkaja mellé ne rakj mást, mint ahogy üdítős palackba sem öntünk hypót, mert valaki véletlen beleiszik.

Ha kertes házban laksz, áss egy gödört, és önts bele az akvárium tartalmát, ha nem, akkor a wc.

2011. okt. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utána szellőztess ki, és füstölő, vagy/és légfrissítő.
2011. okt. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
-.-
2011. okt. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Falun ***** válasza:

takarítsd ki az aksit, moss le mindent (én az aljzatot is átfőzném)

és kezd újra.


a cuccaidat zárd el, a halak etetését ha tudod te végezd vagy egy felnőtt, ha nem érsz rá.


A kis srác nem tehet róla.

Örülj, hogy nem valami más gyógyszer volt és nem falta fel az egészet.. :(

2011. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Platypus ***** válasza:
Szerintem nem kell újrakezdeni az egészet. Merd le az összes vizet haltetemestül(gumikesztyű, csipesz...stb, nem kell hozzájuk nyúlni), öntsd ki a budiba, és töltsd fel újra tiszta vízzel. A talajt, növényeket nem kell bántani. Ezután végezz 3-4 legalább 80 %-os vízcserét egy hetes szünetekkel, és rakj aktív szenet+vízelőkészítőt a vízbe. A c vitamin idővel elbomlik, nem kell miatta aggódni,és ennyi idő alatt a baktériumok is eltakarítják, ami a halálesetek után esetleg a vízben maradt. Ha türelmes vagy, és az akváriumot fokozatosan telepíted vissza, akkor nem lesz semmi baj az új halaiddal.
2011. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. okt. 31. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!