Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tapasztaltabb akvaristák!...

Tapasztaltabb akvaristák! Lehetne néhány lérdésem guppikkal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

a dísthal infón 4 fajta guppit találtam... ők egymás között párosodhatnak (pl.: endler+szivárványos vagy fekete szalagos+színjátszó??)

egyáltalán lehet a 4 fajt egy akváriumban tartani? ha igen egy 91 literes aksiba ha minden fajból szeretnék akkor mennyit velehet fajonként? köszi a válaszokat előreis! :D


2011. nov. 5. 17:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
Ahogy már fent említettem, a díszhal.info-nak ne nagyon higyj :)
2011. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem értem milyet nem kérdeznék?
2011. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocs új avgyok azt hittem te vagy a kérdező
2011. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia! Az én javaslatom a következő:


Mind a 4 fajból vegyél 5 halat 1hím 4nőstény vagy 2hím 3nőstény arányban. 20 guppi elég lesz, mert ha azok elkezdenek kicsiket potyogtatni, akkor csak győzzed hová rakni meg nevelni...

2011. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

91 liter (tudom nem "szokványos" méret mert ragasztattuk méretre egy állványhoz és hát így jött ki ... )

am most egyenlőre van 5 szivárványos (1 hím 4 nőstény)

és valószínű h úgy lesz h minden fajból lesz 5... :)

köszi a gyors válaszaitokat! :)

2011. nov. 5. 20:17
 16/16 zsoka79 ***** válasza:
Mivel egy fajba tartoznak ezért fognak keveredni. A darab számot jól kell kitalálnod mert könnyen szaporodnak. Viszont ha nem akarod megtartani az ivadékokat akkor egyszerűen hagyd benne a nagy akváriumban. És szép lassan elfogynak mert megeszik a nagyok. De ha nem akarsz ennyire szívtelen lenni akkor vegyél csak hímeket. Azok szebbek is mint a nőstények. Ha meg az ivadékokat nevelni akarod akkor kell majd egy nevelő akvárium is, és kb egy hónapig vagy legalább addig míg nem érik el legalább az egy centis nagyságot, külön kell nevelned a nagyoktól. Jah és szerintem arra is kellene figyelned hogy ne legyen vegyes leves az akváriumod. Igaz hogy egy faj de nem biztos hogy szép látvány lenne a színkavalkád.
2011. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!