Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nano akvárium? (több kérdés)

Nano akvárium? (több kérdés)

Figyelt kérdés

én egy 20x20x30-as (hossz-mély-mag , 12 liter)akváriumra gondoltam alulra kvarchomokot terveztem (1kg), egy kisebb vasfa,mangrove.... és egy nagyonn adag jávai moha vagy gömbmoha...

a kérdésem h milyen szűrőt , milyen világítást tegyek bele?

ja és kell fűtő?

milyen garnélát vagy rákot tarthatnék benne? (red cherry garnéláim vannak egy 90 literes aksiban )


2011. nov. 13. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy elite mini szűrőt és 6db New bee garnélát. Fele ioncserélt és fele csapvízbe. Vegyél egy 300 Ft-os tesztet és mérd le a vizet, 10 NK körül jó nekik.

De ha már itt tartunk egy 20 literes nano jobb lenne.


A New bee jól mutat fehér talajon is, nem fakul ki (csak ne legyen 25 foknál több a lakásban, mert a meleget nem bírja).


Az RC viszont átveszi a talaj színét és barnás lesz, a Yellow meg fakóbb sárga, ezért őket csak sötét (barna/fekete) talajra érdemes tenni, azon sokkal szebbek és színesebbek lesznek.

2011. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!