Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nemrég vettem egy akváriumot...

Nemrég vettem egy akváriumot (5,7l-es) és amit adtak bele talajnak (kavicsot) az eldugított a szűrőt mivel talajszűréses. Lehet-e orvosolni vagy mindenképpen új szűrőtípust kell kipróbálni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fake
2011. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Platypus ***** válasza:

Két lehetőséged van. Az egyik, hogy visszaviszed a halakat, az elképzeléseidet meg átalakítod. Ha az edényt sós vízzel töltöd fel, akkor tarthatsz benne artemiát. Vásárolhatsz petét, vagy néhol kifejlett állatot is adnak mint élő haleleséget. Nekem is van egy ilyen akvárium az asztalomon, vagy 3 liter víz van benne, és szépen szaporodnak. De ez az állat nem hal, csak egy pici rákocska.


A másik lehetőséged, hogy lecseréled azt a kis vackot legalább 30 literes akváriumra, és a 2 xifót elcseréled egy Bettára.

2011. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
.... lényeg: nagyobb akvárium legyen. Mindenkinek köszönöm utánanézek.
2011. nov. 14. 20:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Xifónak egy dunsztos üveg? Itt már az akvarista könyv sem segít! :))
2011. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!