Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért? (túl rövid)

Miért? (túl rövid)

Figyelt kérdés

mi volt az oka hogy elkezdtél akvarisztikával foglalkozni és milyen érzés volt először feltölteni az első akvidat vízzel és milyen érzés volt beletenni az első csapat halat

és még hogy mekkora volt az első akváriumod és milyenek voltak bele az első halak és hány éves voltál akkor

és hány éve foglalkozol vele?


2011. nov. 15. 18:05
1 2 3 4
 21/35 Brigi ^^ ***** válasza:
Engem is nagyban támogatnak. :) és igen, 15múltam. Szóval van még hova fejlődnöm, de időm is van rá. Ezért is félek, hogy ha lesz valami probléma, még nem lesz kellő tapasztalatom, de valahogy el kell kezdeni... szerencsére itt van a gyakorikerdesek és tapasztalt akvaristák, akik segítenek. Sooook hálával tartozunk nekik.
2011. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
sok sikert hozzá a 30 literes miatt már gondolom van tapasztalatod és csak akkor tanulja igazán meg az ember ha csinálja szóval sok sikert
2011. nov. 21. 19:23
 23/35 anonim ***** válasza:
18:39 apád az élő halakat lehúzta a wc-n? :0
2011. nov. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

olvasd végig mielőtt kérdezel mert benne van hogy a betta elpusztult

a bettának nem kell levegőztető mert az labirintkopoltyús

2011. nov. 22. 08:27
 25/35 anonim ***** válasza:
csak az a helyzet, h a 18:39-es 65%os válaszoló nem ír semmi bettáról a kommentjében, és az az egyetken kommentje, ahogy végignéztem
2011. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
ja bocs az a komment ki is ment a fejemből igen azt én se tudom most hogy élve húzta le a vécén az apja a halat de kicsit arra utal szerintem hogy igen mivel hogy egyszer csak fogta és lehúzta és nnem elpusztult és lehúzta
2011. nov. 22. 15:39
 27/35 anonim ***** válasza:

nekem az első akváriumomat 9 évesen kaptam:)

úgy kezdődött hogy a barátnőmnem nagyon megtetszettek az almacsigák. és vettünk egy 10 literes akvit... aztán vettünk bele 2 aranyhalat és műnövényt :S :S meg egy páncélosharcsát (ezt az állatkereskedésben mondták:S)

aztán 1 hét múlva meghaltak:(:S (a páncéloson kívül)

akkor lettek guppik... meg plattik neonoki csíkhalak...... nem volt vmi jó nekik... nekem csak 3 guppim volt benne... de láttam h így nem jó nekik.. 10 éves voltam mikor egyik "tisztításnál" eltört a 10 literes.. ekkor vett anyu egy 38,5 literest... abba átrakam őket.. és most van benne 5 guppi..(persze vettem rendes alajzatot,növényeket,dekoráviót és normálisabb szűrőt,fűtőt)

most 12 éves vagyok(februárban leszek 13) és van egy 90 literesem is... ebben most csak növények laknak... de később szeretnék majd bele halakat garnélákat :)

2011. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
szépen fejlődtél a kettő év alat de ugye a 35 literesben már nincs neon?
2011. nov. 22. 19:02
 29/35 anonim ***** válasza:
nem dehogy..
2011. nov. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 gaxal ***** válasza:
vegyél feketeneot 6ot és 6 feketetetrát 1-2 alaganyaló ezzel kezd
2012. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!