Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért? (túl rövid)

Miért? (túl rövid)

Figyelt kérdés

mi volt az oka hogy elkezdtél akvarisztikával foglalkozni és milyen érzés volt először feltölteni az első akvidat vízzel és milyen érzés volt beletenni az első csapat halat

és még hogy mekkora volt az első akváriumod és milyenek voltak bele az első halak és hány éves voltál akkor

és hány éve foglalkozol vele?


2011. nov. 15. 18:05
1 2 3 4
 31/35 akva apor ***** válasza:

Én hát 2 éve(kb)keztem neki 1ö évesen és eleinte sok pusztult el mivel anyum nem úgy bént az ő ideében a halakkal.Most minden más és nekem akvaristák hiányában kisérleteznem kellett a halakon míg meg nem vettünk egy jó könyvet.Azután elég jól haladtam,bár nekem is vannak problémáim a növényekkel de hát ez van na.Most keztem bele a halak tenyésztéséebe.(ja elfelejtettem mondani,hogy anyum akviját használta nem tudom,hogy hány litres tavaj karácsonykor kaptam egy ötven litreset eleinte az első aksimban eleven szülők guppik,mollik,xifók voltak,most felhagytam a mollykkak mondván"maj ha nagyobb akvit kapok"hát ez messze van.Eddik guppit sikerült tenyésztenem de haladás.De azért a fenéklakokat meg az algaevőket sem felejtettem ki anyum őket imádta a legjobban).Én sem tartom őket tökéletesen(anyagiak miatt töbnyire)de megteszek minden tőlem telhetőt ha halakért.Az akvim nem szép növények hijján de ez van na mert a lüke fonalalga is akkor kell keresztbe tegyen nekem mikor az akvim a fénykorát éli.

Na ez"röviden".


Sziasztok!

2012. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
grat hozzá és sok sikert a továbbiakban
2012. jan. 26. 19:22
 33/35 akva apor ***** válasza:
Köszi!
2012. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 akva apor ***** válasza:
A gépelési hibákért boccs.
2012. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
no problem így is el tudtam olvasni.
2012. jan. 27. 16:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!