Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Berakhatok ilyen követ az...

Berakhatok ilyen követ az akváriumomba? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Átmosnám,kifőzném előtte.Régebben a másik fele benne volt egy bettás akváriumban.De nem tudom,hogy pontosan honnan van.


2011. nov. 27. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Be persze, de nem szép ez a színes összevisszaság.

Vennél inkább egyszínű természetesebb kavicsot.

2011. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lett valami baja a halaknak belőle mikor régen benne volt a másik fele? Ha nem akkor nyugodtan szerintem
2011. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából szerintem nem a kő okozta,de a Betta kb. fél év után elpusztult.(nagyon kicsi volt az akvárium,semmi szűrő..se egyéb)De ez nagyon rég volt,akkor még nem értettünk hozzá sajnos:S Egyébként meg nem csak ezt raknám bele,mert már az aljzat szürkés-fehér,tehát ez csak vmi plusz lenne,ami színesíti.
2011. nov. 27. 18:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

berakhatod, de szerintem vegyél inkább növényeket, ezek a kavicsok elég giccsesek

itt van néhány könnyebben tartható alacsony fényigényű növény:

[link]

[link]

[link]

[link]

szerintem a szép zöld és egészséges növények szebbek mint a színes kavics. egyébként hány literes akvárium és milyen világításod van?

2011. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!